Ruh Sağlığı bu kongrede konuşalacak

24. TPD Yıllık Toplantısı ve Klinik Eğitim Sempozyumu (YT-KES)’i bu yıl 02-05 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Belek’te Limak Atlantis Otel’de gerçekleştirilecek.

Ruh Sağlığı bu kongrede konuşalacak

Türkiye Psikiyatri Derneği'nin meslek topluluğunun, özellikle genç meslektaşların bilgi birikimlerinin arttırılmasını, tanışma ve kaynaşmasını hedefleyen kongresi 02-05 Nisan'da gerçelşecek.

Kongreye katılacak olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Klinik Psikolog Gülçin Şenyuva, Obezite ve Kognitif-Davranışçı Terapi'yi ve tedavi yöntemlerini anlatacak.

Kongrede birçok konuşmacı yer alırken, özellikle günlük klinik uygulamada yaşanan zorlukları ve baş etme stratejilerini tartışabilmek ve bazı alanlarda beceri geliştiren etkileşimli bilimsel faaliyetleri birlikte gerçekleştirmek hedefleniyor.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, resmi YouTube hesabında yer verdiği içerikleriyle de milyonlarca kişiye ulaşıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesinin bayramlaşma geleneği bozulmadı. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarha
  • Üsküdar Üniversitesi ve "Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therapeutics - SBMT) tarafından düzenlenen Balkanlar ve
  • Davranış Bilimleri, Sağlık, Sinir Bilim, Dijital Sağlık, Yapay Zeka, Giyilebilir Teknolojiler, Siber Güvenlik, Adli Bilimler ve Kişiselleştirilmiş Tıp
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Randevu Al