Rehber öğretmenlere sürpriz ödül

Rehber Öğretmenler Nevzat Tarhan’ın “ Aile Okulu” kitabıyla ödüllendirildi.

Rehber öğretmenlere sürpriz ödül

Rehber Öğretmenler Nevzat Tarhan’ın “ Aile Okulu” kitabıyla ödüllendirildi.

rehberogretmen2rehberogretmen Çankırı İl Milli Eğitim Müdürlüğü rehber öğretmenlere yönelik düzenlediği “ Aile Eğitimi Kursu “ programı kapsamında kursta başarı gösteren öğretmenlere Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın ‘Aile Okulu’ kitabını hediye etti. Amaç, tüm velilere ulaşılarak onları da bilinçlendirmek ve başarı çıtasını yükseltmek. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün koordinasyonunda geliştirilmiş bir aile eğitimi programı olan 7-19 Yaş Aile Rehberliği programının Çankırı ilinde yaygınlaştırılması amacıyla ilde görev yapan Rehber Öğretmenler hizmet içi eğitim kursuna alındı. İki grupta gerçekleştirilen eğitimde eğitimi ilk tamamlayan gruba sertifika töreni düzenlendi. İsmet İnönü ortaokulunda İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Petek ve Şube Müdürleri Muzaffer Dereli’nin katılımıyla gerçekleştirilen törende eğitimi başarıyla tamamlayan öğretmenlere hediyeler verildi. Bu kapsamda Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı ‘ Aile Okulu ‘ kitabı rehber öğretmenlere hediye edildi. rehberogretmen1Eğitimle tüm velilere ulaşılarak onları bilinçlendirmek ve öğrencilerin okul başarılarını artırmak hedefleniyor.  
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Hayatın deneyleri ve darbeleri bazılarımızı olgunlaştırır, bazılarımızı imha eder. Herkes iki yoldan birini seçmek zorundadır. Ya olgunlaşacağız ya da
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Randevu Al