Rehber öğretmenler Üsküdar Üniversitesi'nde

İstanbul’un Kartal ve Adalar İlçelerinde görev yapan Rehber Öğretmenler, Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleştirilen eğitime katıldı.

Rehber öğretmenler Üsküdar Üniversitesi'nde

İstanbul’un Kartal ve Adalar İlçelerinde görev yapan Rehber Öğretmenler, Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleştirilen eğitime katıldı.

uskudar_1rehber_ogretmenler nevzat_tarhan852 Üniversiteyi yakından görme imkanı bulan yaklaşık 100 öğretmen, Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Uzm. Psk. Orhan Gümüşel’in verdiği eğitime katıldı. Davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye’nin ilk ve tek tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi’nin şimdiki ziyaretçileri rehber öğretmenler oldu.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİNİ TANIYIN

Yaklaşık 100 öğretmen, Üsküdar Üniversitesi ve İstanbul Kartal Rehberlik Araştırma Merkezi’nin organize ettiği eğitim için Üsküdar Üniversitesi’ne geldi. Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen eğitim öncesi öğretmenler üniversite binasını gezdi. Sınıf, laboratuvar ve araştırma merkezlerini tek tek gezen öğretmenler, yetkililerden çalışmalara ilişkin bilgi aldı.uskudar_rehber_ogretmenler

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

orhan_gumusel_egitimGezinin ardından öğretmenler Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Uzm. Psk. Orhan Gümüşel’in vereceği eğitim için Konferans Salonu’na alındı. Burada öğretmenleri Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan karşıladı. Programın açılış konuşmasını yapan Rektör Tarhan, bireylerin gelişiminde, geleceğin inşasında öğretmenlere büyük görevler düştüğünü hatırlattı. Daha sonra kürsüye Kartal Rehberlik Araştırma Merkezi Müdürü Mehmet Ali Akın geldi. Akın kendi alanlarıyla özdeşleşen bir üniversitede olmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederken Rektör Tarhan ve ekibine teşekkür etti. Üsküdar Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Uzm. Psk. Orhan Gümüşel öğretmenlere “Kişilik Gelişimi Patolojilerinde Çocuk ve Ergenlerde Çalışma” başlığıyla bir sunum yaptı. Gezi ve eğitimden çok etkilendiklerini ifade eden öğretmenler yemeğin ardından üniversiteden ayrıldı. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al