Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın bilinç makalesine büyük ilgi

Üsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın questionsonislam.com isimli web portalında kaleme aldığı “Consciousness” (Bilinç) başlıklı makalesi, 12 bini aşkın kişi tarafından okundu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın bilinç makalesine büyük ilgi

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bilincin manevi boyutundan beyin-bilinç arasındaki ilişkiye kadar pek çok konuya değiniyor.

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü, Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İslam alanındaki soruların yanıtlandığı web portalı questionsonislam.com’da “Consciousness-bilinç” başlıklı bir makale yazdı. Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kaleme aldığı makale, 12 bin 224 kişi tarafından okundu.

Prof. Dr. Nevzat Tarhan, makalesinde “Bilincin Manevi Boyutu”, “Bilinç Gelişir mi?”, “Bilincin Evrenle İlişkisi ve Kuantum Dinamiği”, “Beyin ve Bilinç Arasındaki İlişki”, “Bilinç ve İnanç”, “Madde ve Zaman İlişkisi”, “Bilincin Zaman ve Mekan ile İlişkisi”, “Bilinç Ruh ve Beden Arasında Bir Adımdır” ve “Zihin, Duygu ve Ruh arasındaki bağlantı” konularına değindi.

Makaleye buradan ulaşabilirsiniz:

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al