POLİSTEN HUZUR TOPLANTISI

POLİSTEN HUZUR TOPLANTISI

DHA

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, Huzur Toplantıları düzenledi.

 


Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri, ’Huzur Toplantıları’ kapsamında Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) öğrencileriyle bir araya geldi. Polis yetkilileri öğrencilere, ”Polisten yardım istemek için çekinmeyin” dedi.

NEÜ Meslek Yüksek okulunda gerçekleştirilen programda, Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Komiser Yardımcısı Haşim Uğurer ve polis memuru Abdullah Zengin, öğrencilere toplum destekli polis bürosunun faaliyetlerini anlattı.

Zengin, öğrencilerin sorunlarıyla kendi bölümlerinin yakından ilgilenmeye çalıştığını, öğrencilerin okulda ya da okul dışında yaşadıkları problemlerde polisten yardım talep etmekten çekinmemeleri gerektiğini söyledi.

Suçu ve suçluyu önlemede vatandaşların polisle yaptığı işbirliğinin önemini aktaran Zengin, ”Toplumuzda birçok art niyetli insan var. Arkadaşlık kurup kendini olduğundan farklı gösterip, sonra size bela olan şahısları bize şikayet etmekten korkmayınız. Yanlışın neresinden dönerseniz kardır” dedi.
 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al