Perfüzyon öğrencilerine Uygulamalı Perfüzyonist Eğitimi…

Üsküdar Üniversitesi ve Çanakkale 18 Mart Üniversitesi işbirliğiyle Perfüzyon 2. Sınıf öğrencileri “Perfüzyonist Uygulama Eğitimi” ne katıldı.

Perfüzyon öğrencilerine Uygulamalı Perfüzyonist Eğitimi…
Paylaş:

Üsküdarlı öğrenciler, öğrendikleri teorik bilgileri, uygulama imkânı buldu. Kariyer Merkezi öncülüğünde Çanakkale’de gerçekleştirilen eğitimin ardından öğrenciler katılım belgesi aldı.

Perfüzyon öğrencilerine Uygulamalı Perfüzyonist Eğitimi…Üsküdar Üniversitesi Kariyer Merkezi ile Çanakkale 18 Mart Üniversitesi önemli bir işbirliğine imza attı.

Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Perfüzyon 2. Sınıf öğrencileri Çanakkale’de gerçekleştirilen “Perfüzyonist Eğitimi” programına katıldı.

4 gün süren uygulamalı eğitimde Perfüzyonist adayları öğrendikleri teorik bilgileri, laboratuvar ortamında pratiğe dökme imkânı buldu.

Perfüzyon öğrencilerine Uygulamalı Perfüzyonist Eğitimi… 2Adaylar böylece iş yaşamlarında ameliyathanedeki kullanacakları cihazları bire bir kullanma şansı da elde etmiş oldu.

Eğitimi başarıyla tamamlayan öğrenciler Perfüzyonist katılım belgesi alırken öğrencilere eşlik eden Kariyer Merkezi Uzmanı Damla Arslan’a da teşekkür belgesi verildi.
 
ÜHABu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: