Osaka’da sürpriz teşekkür

Üsküdar Üniversitesi’nin G20 Liderler Zirvesi kapsamındaki katılım sağladığı Neuroscience 20 Zirvesi’nde Osaka’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sürpriz teşekkür…

Osaka’da sürpriz teşekkür

Üsküdar Üniversitesi’nin G20 Liderler Zirvesi kapsamındaki katılım sağladığı Neuroscience 20 Zirvesi sürpriz bir teşekküre sahne oldu. Türkiye liderliğini Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yaptığı SBMT Derneği’nin Başkanı Babek Kateb, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Türkiye’nin desteği için teşekkür etti. Kateb ile bir süre sohbet eden Erdoğan, Üsküdar Üniversitesi ve dünya ile yürütülen çalışmaları dinledi.

Türkiye’yi G20 Zirvesi’nde temsil eden ilk ve tek Türk üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, bu yıl Japonya’nın Osaka şehrinde düzenlenen G 20 Liderler Zirvesi kapsamında Neuroscience 20 Zirvesi’ne katıldı.

Zirvede sürpriz diyaloglar yaşandı

Türkiye başkanlığını Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın yaptığı Beyin Haritalama ve Terapötik Derneği  (SBMT)’nin Başkanı Babek Kateb Zirvede Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sohbet etti.

Kateb, Erdoğan’a dünyadaki çalışmaları ve Üsküdar Üniversitesi liderliğinde Türkiye’de yürüttüğü çalışmalardan bahsetti. Babek, Erdoğan’a Türkiye işbirliği adına teşekkür etti.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al