Onu sürekli korkutmaya çalışıyorlar çünkü...

İngiltere’nin Surrey kentinde yaşayan 13 yaşındaki Emily Marsh tam on haftadır iki saniyede bir hıçkırıyor.

Onu sürekli korkutmaya çalışıyorlar çünkü...

İngiltere’nin Surrey kentinde yaşayan 13 yaşındaki Emily Marsh tam on haftadır iki saniyede bir hıçkırıyor.

Uykusunda bile hıçkırmaya devam eden Marsh, şimdiye kadar 50’ye yakın ilacın yanı sıra nefesini tutmak, sirke içmek ve hipnoz edilmek gibi hıçkırıktan kurtulmak için önerilen bütün yöntemleri denemiş. hickirikMarsh’a ‘’kronik hıçkırık’’ teşhisi koyan doktorlar, bu duruma çok nadir rastlandığını ve henüz bir tedavi yönteminin bulunmadığını söylüyor. Hastalığı nedeniyle okula sadece yarım gün devam edebilen Emily, okulda arkadaşlarının sürekli kendisini korkutmaya çalıştığını ancak hiçbir şeyin bir türlü işe yaramadığını söylüyor. Emily Marsh’ın 45 yaşındaki annesi Cathy Barret, "Her şeyi denemeye hazırız. Tam on haftadır bu devam ediyor. Kızım yorgun düştü" dedi. Her dışarı çıktıklarında yabancıların kızına bir bardak su içmesini önerdiğini söyleyen Barret, "Bu kâbusun biteceği günü heyecanla bekliyoruz" dedi. HÜRRİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Uzmanlara göre patolojik (takıntılı) aşk, alkolik olmak ya da kumarbazlık gibi hastalık sayılabilecek bir psikolojik problem.
  • Randevu Al