Öldürdü Facebook'tan itiraf etti

Genç kadın sevgilisini öldürdüğünü Facebook'tan itiraf etti.

Öldürdü Facebook'tan itiraf etti

Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan Nakasia James adlı genç kadın, polisten kaçarken 21 yaşındaki sevgilisi Dorian Powell’ı öldürdüğünü anlatan iletiyi Facebook’ta paylaştı. James daha sonra San Bernardino, California’da yakalandı.

Los Angeles Times'ın haberine göre 18 yaşındaki Nakasia James, sevgilisini öldürdü ve olay yerinden hızla kaçtı. Kimliği belirsiz bir görgü tanığının 911'e yaptığı ihbar sonucu olay yerine gelen polisler Nakasia'nın sevgilisi 21 yaşındaki Dorian Powell'ın cesediyle karşılaştı. Bu sırada polisten kaçmakta olan Nakasia ise Facebook'tan olayın nasıl olduğunu anlatan şu iletiyi paylaştı:

"Yakalanmadan önce size söylemek istedim. Dün gece sevgilim çok sarhoştu ve benimle kavga ediyordu. Yüzüme vurdu, gerçekten çok kötü kavga ediyorduk. Bıçağı elime aldım ve onu bıçakladım. Ona zarar vereceğimi düşünmemiştim ama verdim o öldü. Polisler beni arıyor.

Tanrı biliyor ki onu bıçaklamak istememiştim gözüme tokat attığı için çok sinirlenmiştim elime ilk geleni aldım. Üzgünüm tanrım lütfen beni affet ve üzgünüm Dorian Powell huzur içinde uyu."

POLİS 'YORUM' YAPMADI

Polis Nakasia'yı yakalamadan önce yaptığı açıklamada: "Nakasia şu anda cinayetle ilgili arandığını biliyor. Cinayet sebebi aile içi şiddet olabilir” diye konuştu.

Cinayeti itiraf eden Nakasia'nın Facebook statüsüne yorum yapmayı tercih etmeyen polis, genç kadını sorguya aldı.

DAILYMAIL

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İlk yalanlar çocuklukta başlıyor…
  • Hayvana şiddet, anti-sosyal kişilik bozukluğunun habercisi…
  • İç disiplini olmayan bir kimsenin zevk tuzaklarına kolayca düştüğünü belirten Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, şu anda bütün dünyada, gelişmiş ül
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi tarafından düzenlenen “Ruh Sağlığı ve Din Ul
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Amacı olmayan insan hayat yolculuğunda kaybolur” dedi.
  • İntihar eyleminin sadece bireyi değil, ailesini, sevdiklerini ve zaman zaman içinde bulunduğu toplumu dahi etkileyebilen yıkıcı bir eylem olduğunu bel
  • Randevu Al