Deprem Travma Psikolojisi

NPİSTANBUL PSİKO JUNİORS Takımı finalde…

NPİSTANBUL Hastanesi personellerinden oluşan Psiko Juniors takımı, İstanbul 2. Lig’de 11 maçta 8 galibiyetle final maçı oynamaya hazırlanıyor.

NPİSTANBUL PSİKO JUNİORS Takımı finalde…

12 takım arasında etkili performans gösteren takım, 5 Haziran Pazar günü oynanacak karşılaşmada rakibini yenerse 1. Lige yükselecek.

NPİSTANBUL PSİKO JUNİORS Takımı finalde…NPİSTANBUL Hastanesi sporda da başarıya koşuyor.

Kaptan Kerem Güzel ve Sedat Aydın önderliğinde İstanbul Liginde performans sergileyen Psiko Juniors takımı şimdi final maçı oynamaya hazırlanıyor.

İstanbul 2. Lig’de mücadele eden Psiko Juniors takımı, başarılarıyla 12 takım arasında finale kaldı.

Fair play çerçevesinde oynanan karşılaşmaları TFF’nin stajyer hakemleri yönetiyor.

NPİSTANBUL PSİKO JUNİORS Takımı finalde… 2İstanbul Ligi’ndeki 11 maçta 8 galibiyet alan Psiko Juniors takımı 5 Haziran Pazar günü oynanacak karşılaşmada rakibi Vona’yı yenerse kupayı alarak 1. Lige yükselecek.

NPİSTANBUL PSİKO JUNİORS Takımı finalde… 3

 ÜHA

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi ve NP Sağlık Grubu’ndan depremzedelere psikolojik destek.
  • Sinirbilim alanında küresel ölçekte seçkin bilim insanlarının yer aldığı Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therape
  • Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmaları Derneği tarafından düzenlenen “7. Psikiyatri Zirvesi ve 14. Anksiyete Kongresi” 5 – 8 Kasım 2022 tarihleri arası
  • NPİSTANBUL Hastanesi’nin de içinde yer aldığı NP Sağlık Grubu çatısı altında 1999 yılından bu yana EEG Teknisyeni olarak görev yapan ve geçtiğimiz gün
  • Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, resmi YouTube hesabında yer verdiği içerikleriyle de milyonlarca kişiye ulaşıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  • Randevu Al