NPİSTANBUL Hastanesi, Dubai’de Türkiye’yi temsil etti

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, 30 Ocak - 2 Şubat 2017 tarihleri arasında Dubai’de gerçekleştirilen Arab Health Fuarı’na ülkemizden katılan tek hastane oldu.

NPİSTANBUL Hastanesi, Dubai’de Türkiye’yi temsil etti
Paylaş:

Bu yıl yaklaşık 90 bin kişinin ziyaret ettiği fuarda NPİSTANBUL Hastanesi’nin standını farklı ülkelerden pek çok ziyaretçi gezdi. Stantta hastanenin yetkilileri tarafından; psikiyatrik ve nörolojik hastalıkların tanı ve tedavi yöntemleri anlatıldı.NPİSTANBUL Hastanesi, Dubai’de Türkiye’yi temsil etti

Psikiyatri, psikoloji ve nöroloji alanında Türkiye’nin Beyin Üssü olan NPİSTANBUL Hastanesi; bağımlılık, şizofreni, Alzheimer, depresyon, kişilik bozuklukları, duygu durum bozuklukları ve anksiyete bozuklukları gibi pek çok alanda tedavi hizmeti sunuyor.

JCI AKREDİTASYONUYLA FARK YARATTI

JSI akreditasyonuna sahip “Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın 3. Nöropsikiyatri Hastanesi” olan NPİSTANBUL Hastanesi, ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü. Dünya’nın farklı bölgelerinden gelen danışanların tercih ettiği bir sağlık kuruluşu olan NPİSTANBUL Hastanesi, medikal turizm firmaları tarafından da ilgiyle karşılandı.

NPİSTANBUL Hastanesi, Dubai’de Türkiye’yi temsil etti 2Türkiye’den 185 firmanın katıldığı fuarda NPİSTANBUL Hastanesi, fuara katılan tek hastane olarak ülkemizi temsil etti. Sağlık alanında dünyanın en önemli fuarlarından Arab Health’te tedavi yöntemleri ile ilgili çalışmalarını sağlık profesyonelleri ile paylaşan NPİSTANBUL Hastanesi heyeti, Dubai’deki sektör kuruluşları ile de birebir temaslarda bulundu.

Arab Health Fuarı’na bu yıl 150 ülkeden 10 bin 930 temsilci ve yaklaşık 90 bin ziyaretçi katıldı. 3746 katılımcının bulunduğu fuar kapsamında 500 konuşmacının yer aldığı 19 konferans düzenlendi.

NPİSTANBUL Hastanesi, Dubai’de Türkiye’yi temsil etti 3TAM TEŞEKKÜLLÜ “NÖROPSİKİYATRİ” HASTANESİ

Türkiye’de kendi alanında ilk olma özelliği taşıyan NPİSTANBUL Hastanesi, 7 bin metrekarelik kapalı alanı olan 50 yatak kapasiteli açık kapalı servisleri, yoğun bakım, beyin görüntüleme, nörobilim merkezi, manyetik uyarım tedavisi, anestezili EKT, uyku ve toksikoloji laboratuvarının olduğu tam teşekküllü bir nöropsikiyatri hastanesi...

www.npistanbul.comBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: