NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Antalya’ya çıkarma yapacak

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Antalya’ya çıkarma yapacak...

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Antalya’ya çıkarma yapacak

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmacıları Derneği tarafından 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2. Psikiyatri Zirvesi ve 9. Ulusal Anksiyete Kongresi’ne katılacak.  Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof.Dr. Nesrin Dilbaz, Prof.Dr. Tayfun Uzbay’ın da aralarında bulunduğu uzman isimler kongreye önemli katkı sağlayacak.

Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmacıları Derneği tarafından “Bugünün İhtiyaçları Yarının Tedavileri: Geleceğe Bakış” temasıyla gerçekleşecek program, 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya’daki Cornelia Diamond Hotel’de yapılacak.

2. Psikiyatri Zirvesi ve 9. Ulusal Anksiyete Kongresi’ne Üsküdar Üniversitesi’nden ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden akademisyenler ve alanında uzman isimler de katılacak. Kongrede Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan, oturum başkanı ve panelist olarak yer alacak.

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Bağımlılık Merkezi Koordinatörü, psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nesrin Dilbaz’ın açılış konuşması yapacağı kongrede, Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Üsküdar Üniversitesi Nöropsikofarmakoloji Merkezi Müdürü Prof. Dr. Tayfun Uzbay’ın da aralarında bulunduğu önemli isimler sunum yapacak.

Kongreye Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Aslıhan Dönmez, “Tıkınırcasına Yeme Bozukluğunda İmpulsivite ve Kompulsivite” başlıklı sunumuyla katılacak. Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Alper Evrensel ise “Mikrobiyata ve Psikiyatrik Hastalıklar” başlıklı bir sunum yapacak.

Kongreye Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden katılacak uzman isimler arasında Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Hüsnü Erkmen, Psikiyatri Uzmanı Doç.Dr. Gül Eryılmaz, Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Onur Noyan sunumları ile katkı sağlayacak.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Gebelik döneminde depresyon ve anksiyete bozukluklarının sık görüldüğünü belirten uzmanlar, anne adayındaki ruhsal hastalığın tedavi edilmemesinin ann
  • “Mutluluk bilimi” olarak da adlandırılan pozitif psikoloji, son yıllarda dünya çapında ilgi görüyor. Üsküdar Üniversitesi’nin 2013 yılından itibaren z
  • Yeni yılı mutlu geçirmek için pozitif düşünün! Yeni başlangıçlar için pozitif düşünün.
  • Hedef belirlemek için en uygun an nedir?
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Anksiyeteyi anlattı. ‘Kibir, öz beğenidir. Bencil insanlar bu yüzden mutlu olamıyor. Çünkü insanın psikolojik doğası yalnız y
  • İnsanın dünyaya geldiği andan itibaren öğrenme sürecinde olduğunu kaydeden Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “Öğrenmek yeni durumlara uyum sağlama becerisidir.
  • Randevu Al