Deprem Travma Psikolojisi

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Antalya’ya çıkarma yapacak

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Antalya’ya çıkarma yapacak...

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Antalya’ya çıkarma yapacak

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi uzmanları Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmacıları Derneği tarafından 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında düzenlenecek olan 2. Psikiyatri Zirvesi ve 9. Ulusal Anksiyete Kongresi’ne katılacak.  Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Prof.Dr. Nesrin Dilbaz, Prof.Dr. Tayfun Uzbay’ın da aralarında bulunduğu uzman isimler kongreye önemli katkı sağlayacak.

Psikiyatri Bilimleri ve Araştırmacıları Derneği tarafından “Bugünün İhtiyaçları Yarının Tedavileri: Geleceğe Bakış” temasıyla gerçekleşecek program, 8-12 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya’daki Cornelia Diamond Hotel’de yapılacak.

2. Psikiyatri Zirvesi ve 9. Ulusal Anksiyete Kongresi’ne Üsküdar Üniversitesi’nden ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden akademisyenler ve alanında uzman isimler de katılacak. Kongrede Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Nevzat Tarhan, oturum başkanı ve panelist olarak yer alacak.

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Bağımlılık Merkezi Koordinatörü, psikiyatri uzmanı Prof. Dr. Nesrin Dilbaz’ın açılış konuşması yapacağı kongrede, Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı ve Üsküdar Üniversitesi Nöropsikofarmakoloji Merkezi Müdürü Prof. Dr. Tayfun Uzbay’ın da aralarında bulunduğu önemli isimler sunum yapacak.

Kongreye Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Aslıhan Dönmez, “Tıkınırcasına Yeme Bozukluğunda İmpulsivite ve Kompulsivite” başlıklı sunumuyla katılacak. Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç.Dr. Alper Evrensel ise “Mikrobiyata ve Psikiyatrik Hastalıklar” başlıklı bir sunum yapacak.

Kongreye Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden katılacak uzman isimler arasında Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Hüsnü Erkmen, Psikiyatri Uzmanı Doç.Dr. Gül Eryılmaz, Psikiyatri Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Onur Noyan sunumları ile katkı sağlayacak.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al