NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis hizmeti başladı

Nöroloji, psikiyatri ve psikoloji alanındaki uzmanlığını beyin cerrahisi, genel cerrahi, KBB, çocuk ergen birimi ile zenginleştiren NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis birimi de tam zamanlı hizmet vermeye başladı.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis hizmeti başladı

Tam donanımlı ekipmana sahip olan Genel Acil Servis’te deneyimli acil tıp doktorları ile hem psikiyatri hem de genel tıp alanlarında hizmet sunuluyor.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis hizmeti başladıÜsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi; psikiyatri, psikoloji, nöroloji, beyin cerrahisi, genel cerrahi, KBB, çocuk-ergen birimi alanlarında verdiği hizmete bir yenisini daha ekledi.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, 7/24 hizmet verdiği psikiyatri acil servis birimine cerrahi branşlarını da ekleyerek ekibini genişletti.
Acil Servis birimindeki multidisipliner anlayışla görev yapan ekip tarafından değerlendirilen hastalar, ilgili tetkiklerin hızla yapılması ve sonuçların değerlendirilmesinin ardından, ilgili bölüme sevk edilerek gerekli tedavilerine başlanıyor.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis hizmeti başladı 27/24 Psikiyatri Acil Servis hizmeti veriliyor

Avrupa’nın ikinci beyin hastanesi olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Acil Servis ekibi, genel ve psikiyatri acil servis hizmeti sunduğunu belirterek “Amacımız, 7/24 psikiyatri acil servis ve ambulans hizmetleri sunarken, hasta için en uygun ve en etkin müdahaleyi zamanında yapmak. Tam donanımlı ekipmana sahip Genel Acil Servis’te deneyimli acil tıp doktorları görev alırken hem psikiyatri hem de genel tıp alanlarında hizmet sunuyoruz” dedi.  

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis hizmeti başladı 3NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Psikiyatri Acil Servisi’nde; yumuşak oda, nörolojik ve riskli hastalar için yakın takip yapılabilen müşahede odası bulunuyor. Özel eğitimli hekim, hemşire ve sağlık memuru ekibinin 7/24 müdahalede bulunma imkânı olan hastanenin, 24 saat boyunca hizmet veren özel donanımlı psikiyatrik ambulansı da bulunuyor.

Gündüz hastanede mevcut tüm branşlar tarafından desteklenen acil servis, gece de genel acil tıp, nörolojik acil ve psikiyatri alanında uzman ekipler ile hizmet veriyor.

Teknolojik imkanlarımız…NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nin Genel Acil Servis hizmeti başladı 4

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nde robotik cerrahiden anevrizma cerrahisine, Parkinson ve epilepsi ameliyatlarına kadar pek çok alanda hizmetin verildiği biri 1A diğeri 1B olmak üzere 2 ameliyathane ve 16 yatak kapasiteli yoğun bakım ünitesi bulunuyor.

Yoğun bakım biriminde Seviye 3’e kadar tüm seviyelerdeki yoğun bakım hastalarına tam teşekküllü hizmet veriliyor. NPİSTANBUL Beyin Hastanesi;  bağımsız akredite kuruluş tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ve tek 1A Ultra Clean ameliyathanesi donanımıyla ve cerrahi operasyonları asiste eden üstün teknolojik alt yapısına sahip.

 

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Sadece yaşanan psikolojik durum değil, kalp, şeker gibi hastalıklarda panik nöbeti geçirtebilir. Panik nöbetin başka nedenleri de var...
  • Randevu Al