NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…

Amerika Birleşik Devletleri'nin Massachusetts Eyaletinin başkenti Boston eyaletinde bulunan NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban uluslararası işbirliği kapsamında Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesini ziyaret etti.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…

Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, Boston’daki NBC Çocuk- Erişkin Psikiyatri Polikliniği’nin CEO’su Dr. Yousef Abou Allaban’ı misafir etti.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları… Kendisi de Suriye asıllı erişkin psikiyatristi olan Dr. Allaban ziyaret amacını, Suriyeli hastaların polikliğindeki tedavi imkânlarını anlatmak ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ile yapılabilecek iş birlikleri ile ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere olduğunu söyledi.

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Fırat Tarhan,  Başhekim Yardımcısı Dr. Hanifi Devrim ve Yrd.Doç.Dr.Semra Baripoğlu tarafından bilgilendirilen Dr. Allaban, hastanemizdeki tedavi imkanlarını çok beğendiğini özellikle ameliyathanenin mevcut en iyilerden bile daha iyi olduğunu söyledi. Ekip; VIP hasta katı, nöromodülasyon merkezi, ergoterapi ve duyu bütünleme kliniği, çocuk-ergen polikliniği, amNPİSTANBUL Beyin Hastanesi’nden uluslararası işbirliği adımları…  2eliyathane ve yoğun bakımı gezdi. 

 Hastanedeki fiziksel ve prosedürel hasta güvenliği uygulamalarının da üst düzey seviyede olduğunu söyleyen Dr Allaban, psikiyatride özellikle Körfez ülkelerindeki otistik çocuklar ve bağımlılık hastalarına yönelik işbirliği yapılabileceğini ileterek, işbirliği görüşmeleri için hastaneye tekrar ziyaret etmek istediğini söyledi.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Randevu Al