NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Kiev’de

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ekibi Kiev’de de ülkemizi başarıyla temsil ederek yeni anlaşmalara imza attı…

NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Kiev’de

Medikal Turizm Fuar ve Konferansı bu yıl da sağlık kurumları, doktorlar, medikal turizm firmaları, dijital medikal turizm network şirketlerini bir araya getirdi.

Kiev Uluslararası Fuar Merkezin ‘de 01-03 Ekim’de gerçekleştirilen fuarda NPİSTANBUL Beyin Hastanesi standı büyük ilgi gördü.  Fuarda Hall 3, Stand No. E4-1a numaralı standda olan NPİSTANBUL Beyin Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi  Fırat Tarhan ve Uluslararası Hasta Hizmetleri Yöneticisi Dr. Hanifi Devrim temsil etti.

Konferans, panel ve fuar alanı konseptiyle network oluşturmaya imkan tanıyan bir organizasyon olmasıyla dikkat çekiyor.

Standı özellikle Ukrayna ve Rusya’dan çok sayıda kişi ziyaret etti. Ziyaretçiler, ağırlıklı olarak hastane imkânları, JCI akreditasyonu, uluslararası hasta transferi, eğitim ve dijital pazarlama konularında merak ettikleri sorulara cevap buldu.

Yeni işbirliği anlaşmaları için ilk adımlar atıldı.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatrist, yazar Prof. Dr. Nevzat Tarhan, resmi YouTube hesabında yer verdiği içerikleriyle de milyonlarca kişiye ulaşıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Beyin Hastanesi, uzman kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi ailesinin bayramlaşma geleneği bozulmadı. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektör Prof. Dr. Nevzat Tarha
  • Üsküdar Üniversitesi ve "Beyin Haritalama ve Tedavileri Derneği (Society for Brain Mapping and Therapeutics - SBMT) tarafından düzenlenen Balkanlar ve
  • Davranış Bilimleri, Sağlık, Sinir Bilim, Dijital Sağlık, Yapay Zeka, Giyilebilir Teknolojiler, Siber Güvenlik, Adli Bilimler ve Kişiselleştirilmiş Tıp
  • Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, Dünya Biyolojik Psikiyatri Federasyonu Anksiyete Bozuklukları Tedavi Kılavuzu çalışma grubunda yer alacak.
  • Randevu Al