NPİstanbul Atatürk'ü saygıyla andı

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de öyle oldu. Personel, saatler 09:05’i gösterdiğinde bayrağını yarıya indirdi, atasına saygı duruşunda bulundu.

NPİstanbul Atatürk'ü saygıyla andı

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de öyle oldu. Personel, saatler 09:05’i gösterdiğinde bayrağını yarıya indirdi, atasına saygı duruşunda bulundu.

Mustafa Kemal Atatürk aramızdan tam 74 yıl önce bugün, saat 09:05’te ayrıldı. Aramızdan ayrılmasıyla ülkenin her bir yerinde yas ilan edildi. O yas şimdi de devam ediyor. 10 Kasım sabahı 09:05’te hemen her yerde hayat duruyor.  NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de öyle oldu. Personel, saatler 09:05’i gösterdiğinde bayrağını yarıya indirdi, atasına saygı duruşunda bulundu. 10 Kasım Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde Türkiye’nin her bölgesinde Atayı anma ve saygı duruşunda bulunulurken çeşitli etkinliklerle de Cumhuriyetin kurucusu tekrar hatırlanıyor. 2012 10 Kasım’ında da öyle oldu. Saatler 09:05’i gösterdiğinde herkes Mustafa Kemal Atatürk için 1 dakikalığına saygı duruşunda bulundu. NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde de saygı duruşu töreni gerçekleştirildi. Bayraklar yarıya indirildi tüm personel ambulansın çalan sireni eşliğinde 1 dakika saygı duruşunda bulundu. Şaban Özdemir (NPGRUP)    

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al