NPİSTANBUL artık havada

NPİSTANBUL artık havada

NPİSTANBUL artık havada

 

 

Şaban Özdemir (NP GRUP)

Ruh sağlığında sağlıklı birey ve toplum hedefleyen NP GRUP, yalnız karadan ve denizden değil havadan da hastalarına anında müdahale ediyor. Türkiye’de bir ilk gerçekleştiren NP, hava ambulansı kullanarak Muğla’daki hastaya anında müdahale etti.


NP KARADA DENİZDE HAVADA HER YERDE

“Bilimden sağlığa” sloganı ile yola çıkan, profesyonel kadrosuyla kurulduğu günden bugüne hizmetlerini en iyi şekilde sürdüren NP GRUP bir ilki daha gerçekleştirdi.

Bugüne kadar Türkiye’nin farklı bölgelerinde kendine ihtiyaç duyan hastalarına yol, zaman ve mekân gözetmeksizin anında müdahale eden NP, kara ve deniz yolundan sonra şimdi de hava yoluyla hastalarına müdahale ediyor. NP GRUP’tan Doktor Serdar Nuhoğlu ve ekibi gelen telefon üzerine harekete geçerek Muğla’daki bir hastasına gece saatlerinde hava ambulansıyla müdahale etti. Nuhoğlu ve ekibi hastanın tedavisini gerçekleştirdi.

Tıp dünyasındaki son gelişmelerle birlikte psikiyatri’de yeni tedavi yöntemlerini uzman kadrosuyla etkin bir biçimde sunan NP GRUP, toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunma hedefiyle hizmetlerine ara vermeden devam ediyor. Daha önce defalarca psikoacil ambulansı ve deniz ambulansı ile hasta alan NP GRUP, şimdi de hava ambulansı kullanarak hasta alıyor.