NP HAVAYA ALIŞTI

NP GRUP, sağlıkta hız kesmiyor, sınır tanımıyor… Yer, mekân ve zaman gözetmeyen, Türkiye’nin neresinde olursa olsun hastasına anında müdahale edebilen NP GRUP, bu alandaki başarılarını sürdürüyor.

Ruh sağlığında sağlıklı birey ve toplum hedefleyen NP GRUP, yalnız karadan ve denizden değil havadan da hastalarına anında müdahale edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de bir ilke imza atarak hava ambulansı kullanarak psikiyatrik danışanına anında müdahale eden NP GRUP, hava ambulansıyla bir ay içinde ikinci başarısına imza attı.

KARADA, HAVADA, DENİZDE HER YERDE

NP GRUP’tan Doktor Serdar Nuhoğlu ve ekibi gelen bir telefon üzerine bir kez daha harekete geçti. 24 saat teyakkuzda bekleyen NP acil ekibi, Muğla’dan sonra hafta sonu da Antalya’ya uçtu. Psikiyatrik rahatsızlığı olduğu öğrenilen hastasına hızlı bir şekilde anında müdahale eden ekipler, danışanını emniyetli bir şekilde NPİSTANBUL Hastanesine nakletti ve tedavisini başlattı.

“Psikoacil ambulans hizmeti ile de bir ilke imza atan NP GRUP, REDSTAR Havacılık şirketi ile ortak gerçekleştirdiği bu ikinci operasyonuyla takdir topladı.”

Tıp dünyasındaki son gelişmelerle birlikte psikiyatri’de yeni tedavi yöntemlerini uzman kadrosuyla etkin bir biçimde sunan NP GRUP, daha önce defalarca psikoacil ambulansı ve deniz ambulansı ile hasta almıştı.

NP’nin hedefi şimdi hava ambulansıyla daha çok vakaya hızlı, etkin müdahale etmek…
 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al