NP HAVAYA ALIŞTI

NP GRUP, sağlıkta hız kesmiyor, sınır tanımıyor… Yer, mekân ve zaman gözetmeyen, Türkiye’nin neresinde olursa olsun hastasına anında müdahale edebilen NP GRUP, bu alandaki başarılarını sürdürüyor.

Ruh sağlığında sağlıklı birey ve toplum hedefleyen NP GRUP, yalnız karadan ve denizden değil havadan da hastalarına anında müdahale edebiliyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’de bir ilke imza atarak hava ambulansı kullanarak psikiyatrik danışanına anında müdahale eden NP GRUP, hava ambulansıyla bir ay içinde ikinci başarısına imza attı.

KARADA, HAVADA, DENİZDE HER YERDE

NP GRUP’tan Doktor Serdar Nuhoğlu ve ekibi gelen bir telefon üzerine bir kez daha harekete geçti. 24 saat teyakkuzda bekleyen NP acil ekibi, Muğla’dan sonra hafta sonu da Antalya’ya uçtu. Psikiyatrik rahatsızlığı olduğu öğrenilen hastasına hızlı bir şekilde anında müdahale eden ekipler, danışanını emniyetli bir şekilde NPİSTANBUL Hastanesine nakletti ve tedavisini başlattı.

“Psikoacil ambulans hizmeti ile de bir ilke imza atan NP GRUP, REDSTAR Havacılık şirketi ile ortak gerçekleştirdiği bu ikinci operasyonuyla takdir topladı.”

Tıp dünyasındaki son gelişmelerle birlikte psikiyatri’de yeni tedavi yöntemlerini uzman kadrosuyla etkin bir biçimde sunan NP GRUP, daha önce defalarca psikoacil ambulansı ve deniz ambulansı ile hasta almıştı.

NP’nin hedefi şimdi hava ambulansıyla daha çok vakaya hızlı, etkin müdahale etmek…
 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Bebeklerin geçiş dönemlerinde, babaların rolü nedir? Nasıl bir baba olmalı? Yoksa sizin bebeğinizde babasına çok mu düşkün?
  • Eşinizin veya sevgilinizin arkasından ne kadar yas tutabilirsiniz? NPİSTANBUL Beyin Hastanesi'nden Doç. Dr. Gökben Hızlı Sayar anlattı...
  • Lösemi ile mücadelede ailenin tutumları tedavi sürecinde çok etkili.
  • Aşk herkese göre değişen kavram; kimine göre süresi, kimine göre şekli önemli. `Aşk olmazsa meşk olsun` diyen de var, aşkın platoniğini seçen de.
  • Okyanusta karaya en uzak nokta Nemo Noktası olarak biliniyor.
  • Sadece yaşanan psikolojik durum değil, kalp, şeker gibi hastalıklarda panik nöbeti geçirtebilir. Panik nöbetin başka nedenleri de var...
  • Randevu Al