NP GRUP akademilerin de gözdesi

NP GRUP akademilerin de gözdesi
Paylaş:

Hollanda'nın Nijmegen Üniversitesi'nde öğrenim gören Hollandalı 50 psikoloji öğrencisi, NPİSTANBUL Hastanesini ziyaret etti.

 

 

Şaban Özdemir (NP GRUP)

NP GRUP'un Hollanda'dan misafirleri vardı.

Hollanda'nın Nijmegen Üniversitesi'nde öğrenim gören Hollandalı 50 psikoloji öğrencisi, NP GRUP'un çalışmalarını yakından görmek için NPİSTANBUL Hastanesini ziyaret etti.

 "Bilimden sağlığa" sloganı ve profesyonel kadrosuyla ilk günden buyana hizmetlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeyi hedefleyen NP GRUP, tıp dünyasındaki son gelişmelerle birlikte psikiyatri'deki yeni tedavi yöntemlerini de danışanlarına etkin bir şekilde sunuyor. NP'nin bu başarıları ise gözlerden kaçmıyor. Özellikle akademi çevrelerinin NP'ye ilgisi günden güne artıyor.


NP GRUP'un çalışmalarını ve hizmetlerini yakından görmek isteyen bir grup Holandalı üniversite öğrencisi, bu kapsamda NPİSTANBUL Hastanesini ziyaret etti. Nijmegen Üniversitesi'nden gelen 50 psikoloji bölümü öğrencisi ilk önce grubun tanıtım videosunu seyretti, daha sonra da merak ettikleri soruların cevaplarını Dr. Serdar Nuhoğlu'ndan öğrendi. Öğrenciler meraklı gözlerle hastanenin neredeyse tüm birimlerini gezme ve görme fırsatı elde ederken hayranlıklarını gizleyemeyen öğrenciler NPGRUP'tan büykü bir memnuniyetle ayrıldı. Öğrencilerden bazıları;

"NP GRUP'un başarılarını Hollanda'dan takip ediyoruz. Her psikoloji öğrencisinin çalışmak istediği bir yer burası. Böyle bir mekanda görev almanın hayalini kuruyoruz bizlerde." Dedi.

Her bir katın hizmetlerine ilişkin geniş çaplı bilgi alan öğrencilerin özellikle terapide kullanılan ebru sanatı çalışmalarına ise ilgisi yoğun oldu.