NP-AMATEM bağımlılığın her çeşidiyle savaşıyor

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, oluşturduğu bağımlılıkla mücadele ekibiyle bağımlılığın her türlüsüyle mücadele ediyor.

NP-AMATEM bağımlılığın her çeşidiyle savaşıyor

NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi, oluşturduğu bağımlılıkla mücadele ekibiyle bağımlılığın her türlüsüyle mücadele ediyor.

Sanal bağımlılıktan kumar bağımlılığına, alışveriş bağımlılığından alkol ve madde bağımlılığına kadar bağımlılığın her çeşidi burada bağımlılıktan çıkıyor. Kişiye özel belirlenen tedavi yöntemleriyle kişi bağımlı olmaktan kurtarılıyor, yeni bir hayata, özgürlüğüne tekrar kavuşuyor.

İŞTE BAĞIMLILIK TEDAVİLERİ

NPİSTANBUL Hastanesi bünyesinde kurduğu bağımlılık merkeziyle hem tedavi ve araştırma hem de eğitim merkezi özelliğiyle bağımlılıkla mücadelede önemli başarılar sunuyor. Alkol Madde Tedavi Merkezi'nde gerek ilaçlı gerek ise ilaçsız tedavi modelleriyle bağımlılığa bağlı birçok hastalık nokta atışı yapılıyor.

SİGARAYI KOLAYCA BIRAKABİLİRSİNİZ

Ekibini de yanına alan Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi, NPİSTANBUL Hastanesi Bağımlılık Merkezi sorumlusu Prof. Dr. Nesrin Dilbaz, bağımlılığın her alanıyla gelişen bu merkezde mücadele ettiklerini kaydediyor.

ALKOL BAĞIMLILIĞINIZ MI VAR

Bağımlılık Merkezinin Üsküdar Üniversitesi bünyesinde tedavi, araştırma ve eğitim merkezi olması özelliğiyle önem taşıdığına dikkat çeken Dilbaz, bağımlılık rahatsızlıklarının biyolojik ve psikolojik araştırmalarını bu merkezde ayrıntısıyla ele alıp değerlendirdiklerini belirtiyor. Prof. Dr. Dilbaz, bağımlılıkla mücadelede başarı oranlarının dünya standartlarındı olduğunu bu merkezde yatarak ve ayaktan tedavi hizmeti sunduklarını vurguluyor. Sanal bağımlılıktan kumar bağımlılığına, alışveriş bağımlılığından alkol ve madde bağımlılığına kadar bağımlılığın her çeşidi burada bağımlılık olmaktan çıkıyor. Kişiye özel tedavi yöntemleriyle kişi bağımlı olmaktan kurtuluyor, hayata yeni bir başlangıç yapıyor. Şaban Özdemir (NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Erkekler için çocuk sahibi olmak büyük bir sorumluluk gerektiriyor. Eşiniz baba olmaya hazır mı? İşte cevabı.
  • Sosyal medyada sahte profillere dikkat! Sanal dünyadaki tuzaklara dikkat! Prof. Dr. Sevil Atasoy, internet üzerinden kurulan tuzaklara karşı bilinçlen
  • Uçağa bindiğimizde normal tat alma duyumuzu biniş kapısında bırakırız. Neden mi?
  • Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, Türkiye'nin ilk nöropsikiyatri hastanesi olan NP İstanbul Beyin Hastanesinin kurucusu ve aynı zamanda Üsküdar Ün
  • Harvard Üniversitesi’nden psikolog Dr. Martha Stout, Yanı Başınızdaki Sosyopat isimli kitabında bir sosyopatİ ele veren 10 işareti açıkladı. Bir sosy
  • Geçirdiğiniz çocukluk gelecekteki yaşlılığınızı belirliyor. Bana çocukluğunu anlat, sana nasıl bir yaşlı olacağını söyleyeyim!
  • Randevu Al