Deprem Travma Psikolojisi

Nobel'e aday öğrenci yetiştirmeyi hedefliyoruz

Yeni eğitim öğretim yılında ilk öğrencilerini almanın heyecanın yaşayan Üsküdar Üniversitesi çalışmalarına hızla devam ediyor.

Nobel'e aday öğrenci yetiştirmeyi hedefliyoruz

Yeni eğitim öğretim yılında ilk öğrencilerini almanın heyecanın yaşayan Üsküdar Üniversitesi çalışmalarına hızla devam ediyor.

Eğitimde yeni anlayışı benimsediklerini vurgulayan Rektör Tarhan katıldığı televizyon programında Nobel'e aday öğrenciler yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi. SHOW TV'de yayınlanan, Görkem İldaş'ın sunduğu "Üniversite Medya "programına konuk olan Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, üniversite olarak hedeflerini anlattı.

Üniversitesinin sunduğu, ekonomik, sosyal ve bilimsel imkânlardan bahseden Rektör Tarhan, davranış sağlığı ve bilimlerinde Türkiye'nin ilk tematik üniversitesi olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi. Eğitimi her alanında öğrencilerine teknolojiyi en iyi şekilde uygulama imkanı sunacaklarının altını çizen Tarhan idealist öğrencileri beklediklerini de vurguladı.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’Nİ TANIYIN

Üniversite olarak yeni ancak 16 yıllık birikimi arkalarına aldıklarını ifade eden Tarhan, üniversiteye ilginin yoğun olduğunun da altını çizdi. Tarhan, sınavda derece yapan öğrencilerin üniversiteye ziyarete gelmelerinin de kendilerini gururlandırdığını söyledi.

ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ’NDEN HABERLER

Seçilen bölümler itibariyle mezun olan öğrencilerinin kesinlikle iş sorunu yaşamayacağına da dikkat çeken Tarhan Nobel'e aday öğrenci yetiştirmeyi hedeflediklerini kaydetti. PROGRAMI İZLEMEK İÇİN… Şaban Özdemir(NPGRUP)
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi ve Üsküdar Belediyesi iş birliğinde depremzede ailelere ve çocuklarına yönelik psikolojik destek buluşması g
  • Üsküdar Üniversitesi, 10 yıldan bu yana Pozitif Psikoloji dersleri veriyor.
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından bu yıl “İyilik Bilimi / İyilikten Ne Doğar? & Deprem ve Travma Sonrası Büyüme” temasıyla düzenlenen 5. Uluslararası Po
  • “Gelecekte hayat kolaylaşabilir ancak insan kalmak çok kolay olmayabilir”
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından bu yıl 5’incisi düzenlenen Uluslararası Pozitif Psikoloji Kongresi, “İyilik Bilimi / İyilikten Ne Doğar? & Deprem ve T
  • Birleşmiş Milletler Uyuşturucu Kontrol Kurulu (INCB) 2022 Raporu, dünyayla aynı anda Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010, 2015-2022 ile
  • Randevu Al