Naz Elmas Üsküdar’da öğrencilerle buluştu

Dizi ve filmleriyle adından söz ettiren sanatçı Naz Elmas, Üsküdar Üniversitesinde öğrenciler buluştu. Elmas, öğrencilerle keyifli dakikalar geçirdi.

Naz Elmas Üsküdar’da öğrencilerle buluştu

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarına ilgi duyan ve neredeyse hepsini okuduğunu belirten Elmas, öğrencilerle bol bol da fotoğraf çektirdi. Kitap Kafede öğrencilerle bir araya gelen Naz Elmas öğrencilerle sohbet etti.

Sosyal medya ve Türkiye dizilerinin şu anki tek düze ilerlediğine değinen Elmas, dizilerin kısa soluklu olduğunu ve birkaç bölüm sonrası yayından kalktığını ifade etti.

Parayı değil, kalite ve özgünlüğü ön plana koymak gerekiyor!

Elmas, vizyonların genişlediğini ve çok şeye hâkim olunduğunu söyleyerek, artık Türk halkı olarak bu tek düze olan dizi konularına ilgi duyulmadığını dile getirdi.

Elmas, “Bu sektördekilerin artık seyirciyi nasıl ekran bağlayabileceklerini düşünmesi lazım. Hem görsel olarak sizi doyurması, hem de konunun ilginizi çekiyor olması lazım. Sektördekilerin sadece diziden para kazanma düşüncesiyle değil, daha kaliteli, az ama özgün işler yapmayı amaç edinmesi gerekiyor” dedi.

Söyleyişinin ardından Naz Elmas’a Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitaplarının hediye edilmesiyle ziyaret sona erdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü son sınıf öğrencileri, regl tabularını yıkmak ve regl yoksulluğunu azaltmak amacıyla “Saklayac
  • ‘Biz Geleceğiz’ projesi ile 435 öğrenciye cinsel istismar, farkındalık ve önleme eğitimi verildi.
  • Üsküdar Üniversitesi Tıp Fakültesi tarafından düzenlenen 1. Ulusal Tıp Öğrencileri Kongresi’nde tıp eğitimi gören öğrenciler, akademisyen ve alanında
  • Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik bölümü ve Hemşirelik Kulübü tarafından düzenlenen “İklim Değişikliği, Sağlığa Yansımaları v
  • Bi Başka Mühendislik Zirvesi TECH’22, teknoloji girişimcilerini bir araya getirdi.
  • Randevu Al