NASIL AŞIKSINIZ HİÇ MERAK ETTİNİZ Mİ?

Kontrolcü, kıskanç ya da koruyucu... Peki ya siz... Aşkta nasıl bir kişiliik olduğunuzu biliyor musunuz? Kontrolcü, kıskanç mı yoksa koruyucu musunuz? İşte ilişki kişiliğiniz...

NASIL AŞIKSINIZ HİÇ MERAK ETTİNİZ Mİ?
Paylaş:

İlişki bağımlısı mısınız?


Erkek arkadaşınızla yollarınız ayrıldığında hemen mutsuz olmaya başlıyorsanız kendinize yazık ediyorsunuz demektir. Bu arkadaşlarınızı rahatsız edebilir.

Annesi gibi misiniz?

 Sevgilinizin herşeyini hazır etmeye mi çalışıyorsunuz? Yemek, kıyafet ve banyo hatırlatmaları ona annesini hatırlatabilir. Annelik rolü sebebiyle sevgiliniz siz olmadan birşey yapamayacak zannedebilirsiniz. Gerçek şu ki erkekler istediklerinde herşeyi gayet iyi becerirler. Oysa ilişkilerin sağlıklı olması için her iki tarafın da aynı olgunluğa sahip olmaları ve kendi sorumluluklarını yerine getirmeleri gerekir.

Kontrolcü müsünüz?

Sevgilisini kontrol etmeyen yok gibidir ancak bu abartıldığında bazı sorunlara neden olabilir. Erkeler kadın tarafından kontrol edilmekten ve baskıdan hoşlanmazlar. Unutmayın, siz onu kontrol etmeye çalıştıkça size yalan söyleme ihtimali artar.

Sevgili olduktan sonra değişiyor musunuz?

 Sevgiliniz olduğunda karakteriniz, alışkanlıklarınız ona mı benziyor? Sevdiği herşeyi seviyor, hobileri hobiniz mi oluyor? Bu kişiliğinizden ödün vermeniz sonucunu doğurabilir. Bu ilk başlarda sevgilinizin hoşuna gitse de, sonraları hayatınızı monotonlaştıracaktır. Sizi ilk tanıdığında daha farklı olduğunuzu düşünecektir. Bu nedenle ilişkinizi kendinizden ödün vermeden, tüm doğallığınızla yaşayın.

KAYNAK: www.bugun.com.tr