'Mutluluk' için buluşuyorlar!

Üsküdar Üniversitesi, Mutluluk Festivali’ne katılıyor.

'Mutluluk' için buluşuyorlar!
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi, İstanbul’da 5 Mayıs’ta başlayan 3. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’ne katılıyor. Üsküdar Üniversitesi Rektörü, Psikiyatrist Prof.Dr. Nevzat Tarhan, “Mutluluktan Huzura Bir Yolculuk” isimli sunumunda beyin ruh ve beden üçgeninde, farkında kalarak mutluluğa ulaşmanın nasıl mümkün olabileceğini anlatacak. Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü’nden Cemalnur Sargut  da “Allah’a Ancak Aşk ile Gidlir” başlıklı bir sunumu ile festivale  katılacak.

'Mutluluk' için buluşuyorlar!Davranış bilimleri ve sağlık alanında Türkiye’nin ilk tematik üniversitesi olan Üsküdar Üniversitesi, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen 3. Mutlu İnsan Zihin Ruh ve Beden Festivali’ne katılıyor.

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, 6 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00’te “Mutluluktan Huzura Bir Yolculuk” isimli sunumunda beyin ruh ve beden üçgeninde, farkında kalarak mutluluğa ulaşmanın mümkün olabileceğini anlatacak.

Festivalin ikinci gününde Üsküdar Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu (SHMYO) Tıbbi ve Aromatik Bitkiler Bölümü’nden Şaduman Karaca da “Bütüncül Fitoterapi” başlıklı bir sunum yapacak.

Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları Enstitüsü’nden mutasavvıf Cemalnur Sargut da festivalin son gününde “Allah’a Ancak Aşk ile Gidilir” başlıklı bir anlatı ile festivale katılacak.

5-6-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan festival, alanında uzman ismleri bir araya getirecek. Kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, sağlıklı beslenme, tasavvuf, nefes, mindfullnes, meditasyon, hipnoz, homeopati, fitoterapi, tai chi, feng shui, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, metafizik ve yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda 50’yi aşkın eğitmen 70 ayrı workshopla bu festivalde olacak.  

Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi de fuarda

Festivalde yer alan Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Beyin Hastanesi standlarında üniversite ve hastane ile ilgili bilgilendirme yapılacak. Üniversite standında bölüm ve tercihlere ilişkin bilgi verilirken; NPİSTANBUL Beyin Hastanesi standında branşlar, hizmetler ve tedavi alanlarına dair bilgilendirme yapılacakBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: