Deprem Travma Psikolojisi

Mutluluğun formülünü yerinde anlatacak

Prof. Dr. Nevzat Tarhan mutluluğun formülünü yerinde anlatacak.

Mutluluğun formülünü yerinde anlatacak

Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek “Mutlu İnsan” Zihin, Ruh, Beden Festivali'nin konuğu olarak, bir konuşma yapacak.

Mutluluğun formülünü yerinde anlatacak       Kendi içindeki gücü keşfetme arzusuyla dolu olan ve hayallerindeki hayatı yaşamaya kendini açan insanların buluşma noktası olarak belirlenen festival, 5-6-7 Mayıs tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde organize edilecek.

İşinin uzmanları bir araya geliyor

Festival, kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, psikoloji, tıp, alternatif ve tamamlayıcı tıp, yoga gibi zihin, ruh ve beden sağlığı ile ilgili alanlarda Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen otoritelerini, uzmanlarını, yazarlarını ve öncü organizasyonlarını ortak amaç etrafında birleştirmeyi hedefliyor.

Potansiyelini keşfet parolasıyla düzenlenen festivalde; psikoloji, sağlıklı beslenme, tamamlayıcı tıp, meditasyon, NLP, tasavvuf, nefes, reiki, mindfulness, hipnoz, homeopati, fitoterapi, kişisel gelişim, yoga, pilates, Tai-Chi, müzik terapi, dans, astroloji, bioenerji, detoks, kuantum, Feng Shui, thetahealing ve nörobilim konuları ele alınacak.

5 Mayıs Cuma günü festival açılışı, Hazım Körmükçü ve festival kurucumuz mutlu insan Gülferi Yıldırım’ın sunumuyla, kalp ve damar cerrahı Prof. Bingür Sönmez’in ney üfleyerek gerçekletireceği  ”Kalbinin Sesini Dinle” ve Dr. Neslihan İskit’in “Kalp Yogası” etkinliğiyle başlayacak ve 3 gün boyunca 50 ayrı eğitmen, 70’in üzerinde farklı eğitim ve etkinlikte yer alacak.

Kimler var?

Festivalde; Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, tasavvuf araştırmacısı yazar Cemalnur Sargut, kalp ve damar cerrahı Prof. Dr. Bingür Sözmez, tamamlayıcı tıp ve nöral terapi uzmanı Prof. Dr. Hüseyin Nazlıkul’un yanı sıra çok sayıda kişi yer alacak.

Festivalle ilgili geniş bilgiye //www.zihinruhbeden.org adresinden ulaşabilirsiniz

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al