Deprem Travma Psikolojisi

Milyonluk mücevherleri 'dedeler' çalmış

Londra’da milyonluk mücevherleri ‘dedeler’ çalmış.

Milyonluk mücevherleri 'dedeler' çalmış

Londra’da milyonluk mücevherleri ‘dedeler’ çalmış.

mucevherdedelerİngiltere’nin Başkenti Londra’da Paskalya tatili sırasında gerçekleştirilen milyonluk mücevher soygununu dedeler gerçekleştirmiş. Stern Online’de yer alan habere göre, haftalardır süren araştırmaların ardından 200 polisle Londra’da çeşitli noktalara baskın yapan İngiliz polisi 7 kişiyi gözaltına aldı.

EMEKLİLER ÇETESİ Habere göre, 3 Nisan’da Londra'da çok sayıda kuyumcunun bulunduğu Hatton Garden caddesindeki Hatton Garden Safety Deposit isimli kiralık kasa şirketine yapılan soygunu yaşları 76, 74, 67, 59, 57, 50 ve 48 olan kişiler gerçekleştirdi. Polisin baskınlar sırasında çalınan ve hırsızlar tarafından henüz nakit paraya çevrilemeyen mücevherlerin bir kısmını da ele geçirildiği belirtiliyor. Mücevherlerin tasnifinin ardından sahiplerine iade edilmesi bekleniyor.

Paskalya tatilini fırsat bilen soyguncular, yaklaşık 4 bin euroluk büyük bir ağır kesici aletle 50 santimetrelik beton duvarı delerek, yaklaşık 200 milyon Sterlin değerinde nakit ve mücevheratı çalarak kayıplara karışmıştı. DHA
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Ruh sağlığı sorunlarına sosyal işlevsellik programı ile destek.
  • Randevu Al