Deprem Travma Psikolojisi

Merhaba Türk bayraklı emoji

Apple'ın mesaj dünyamızı ele geçiren Emoji'lerinde yeni dönem başladı. Uygulamada artık yalnızca beyaz ve sarı ırka sahip ifadeler yer almıyor.

Merhaba Türk bayraklı emoji

Apple'ın mesaj dünyamızı ele geçiren Emoji'lerinde yeni dönem başladı. Uygulamada artık yalnızca beyaz ve sarı ırka sahip ifadeler yer almıyor.

Ayrıca Türk bayrağı da ülke bayrakları içindeki yerini aldı. emoji emoji1Apple'ın Pazartesi günü yayınladığı güncellenmiş işletim sisteminde Emoji'lerde hem ırksal çeşitlilik arttı, hem de LGBT bireyler de listeye eklendi. Yani, yeni Emoji'lerin içinde eşcinsel çiftler, çocukları da olabilecek. Apple analistlerinden Rene Ritchie'nin Twitter'daki duyurusuna göre etnik kökenlerin zenginleşmesiyle birlikte 300'den fazla Emoji kullanılabilir hale gelecek.

TÜRK BAYRAĞI DA EMOJI'DE

Ülke bayrakları da yeni Emoji'ler içinde çeşitlendi ve sayısı 32'ye çıktı. Emoji'lerin içine ay yıldızlı Türkiye bayrağı da eklendi. Uygulama henüz test aşamasında ve mart ayı ortalarında tüm kullanıcıların erişebileceği bir hale gelecek. HÜRRİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al