Kitaplarda yazmayan 12 çocuk alışkanlığı

Bebek sahibi olmadan önce, hamilelikte ve minik yaramazlar doğduktan sonra pek çok kitap okuyoruz. İşte kitaplarda yazmayan 12 çocuk alışkanlığı.

Kitaplarda yazmayan 12 çocuk alışkanlığı

Bebek sahibi olmadan önce, hamilelikte ve minik yaramazlar doğduktan sonra pek çok kitap okuyoruz. İşte kitaplarda yazmayan 12 çocuk alışkanlığı.

cocukkitapyazilmayanlarBebek sahibi olmadan önce, hamilelikte ve minik yaramazlar doğduktan sonra pek çok kitap okuyoruz. Ancak şimdi söyleyeceklerimizin o kitaplarda olmadığına eminiz. İşte Buzzfeed'in hazırladığı muhteşem liste! - Oldukça yüksek yerlere gözlerini kırpmadan tırmanabilirler - Duvarları tuval olarak kullanmaya bayılırlar -  Arabanın anahtarlarını kim sakladı sorusunun cevabı hep onlardır -  Yumurtaları tezgahın üzerinde bırakmamanız gerektiğini her seferinde hatırlatmaktan yorulmazlar -  Tek bir oyun karakterine takıntılı olabilirler. -  "Hayır o benim" çığlıklarını bol bol atarlar -  Anne-babaların gözlüklerini kırmayı hobi haline getirirler. - "Hayır" demeyi çok iyi bilirler. -  Sokakta elinizi bırakıp koşmak en büyük tutkularıdır. - Evdeki hayvanlara birazcık haşin davranabilirler. - Sık sık başlarını bir yerlere çarparlar. - Alışveriş arabasında ayağa kalkmak mı? Kesinlikle evet! PEMBENAR.COM
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Güven ve sevgi dolu bir baba-çocuk ilişkisinin çocuğun kendini değerli hissetmesini sağladığını belirten Uzman Klinik Psikolog İhsan Öztekin, çocukluğ
  • Erkekler için çocuk sahibi olmak büyük bir sorumluluk gerektiriyor. Eşiniz baba olmaya hazır mı? İşte cevabı.
  • Çocuğunuz yaramaz ise bu onun ileride iş hayatında başarılı olacağı anlamına gelebilir.
  • Kâbuslar, uyku terörü, uyurgezerlik gibi uyku bozuklukları çocukların bedensel ve ruhsal gelişimlerini olumsuz yönde etkiliyor.
  • Solaklara yapılan baskı, disleksi ve kekemeliğe yol açabilir.
  • Baskıcı anne-babalar dikkat! Çocuğunuzun tüm hayatını olumsuz etkileyebilirsiniz.
  • Randevu Al