Kediler bu garip hareketleri neden yapar?

Kedilerin hiç bir sebep yokken yaptığı garip hareketler..

Kediler bu garip hareketleri neden yapar?
Paylaş:

-Siz mutfaktan çıkmışken, o da odadan size doğru yürürken durduk yere çarpılmış gibi yanyan geçip sizi korkutmak.

-Yarına acil şekilde yetiştirmeniz gereken işinizi ya da ödevinizi yapmak için oturmuş can havliyle bilgisayarınızda çalışırken gelip klavyenin üzerine yerleşmek.

- En sevdiğiniz bibloyu ulaşamasın diye koyduğunuz en üst raftan aşağıya atmak. O olmazsa telefonunuzu sehpadan yavaşça itelemek.

- Tuvalete girdiğinizde kapının önünde sizi beklemek ya da izin verirseniz tuvaletinizi yaparken sizi izlemek.

- Zaten binbir zorlukla yıkayıp, kuruttuğunuz ve temiz olduğu için çok sevindiğiniz çamaşırların üstüne yatmak ve size hediye olarak bir topak tüy bırakmak.

 

- Kedi sevmeyen arkadaşınızın tam karşısına geçip, ona dik dik ve tehditkar bakışlar fırlatıp huzurunu kaçırmak.

- Onun suyunu her gün değiştiriyor olmanıza rağmen masanın üzerinde bıraktığınız suyunuza pati sokup, suyu mundar etmek.

- Ona büyük hevesle aldığınız oyuncakla oynamak yerine tuvalet kağıdı ya da öylesine buruşturup attığınız bir kağıt topağıyla saatlerini geçirmek.

- Kutu içerisinden çıkardığınız eşyayı daha yerleştirmeden kedinizin boş kutuya atlayıp, kendini çoktan oraya sıkıştırmış olması.

- En sevdiğiniz programı açıp büyük bir keyifle koltuğa yerleştiğiniz anda televizyonun önüne geçip bir biblo edasıyla oturup görüntüyü kapatmak.

- Sandalyede ya da kuytu bir yerde saklanıp yanından geçerken arkadan şaplak atan şakacı amcalar gibi durduk yere pati atmak.

TAKVİMBu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı: