Deprem Travma Psikolojisi

İşte haftanın en absürt haberleri

Her gün birbirinden ilginç olaylar, haber sitelerinin sayfalarını süslüyor... İşte sadece bu hafta dünyada yaşanan ilgi çekici olaylardan bir seçme:

İşte haftanın en absürt haberleri

Her gün birbirinden ilginç olaylar, haber sitelerinin sayfalarını süslüyor... İşte sadece bu hafta dünyada yaşanan ilgi çekici olaylardan bir seçme:

Çin’de üç siyasetçinin bir apartmanda nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan en az 11 Sibirya kaplanı beslediği ortaya çıktı. absurthaberlerRomanya’nın Timisoara kentinde yaşayan 25 yaşındaki Adelina Albu, internette bir fotoğrafını paylaşıp “Kendisini hamile bırakmaya gönüllü olacak erkeğe para ödeyeceğini” açıklamasının ardından uluslararası üne kavuştu. Çocuk sahibi olmayı çok istediğini belirten Albu, Facebook’ta yayınladığı ilanda “Erkeklerle tanışmak zor değil ancak çocuk isteyen bir erkekle tanışmak çok zor. O yüzden anlamsız ilişkilerle zaman kaybetmektense bu iş için ödeme yapmaya karar verdim. 500 euro karşılığında sen iyi vakit geçireceksin, benimse bir bebeğim olacak” dedi. İngiltere'de bir polis memuru, görev esnasında dört farklı kadınla cinsel ilişkiye girmekle suçlanıyor. Birmingham Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, Adam Rushton adlı polisin bir kadını ayartıp, çalıştığı karakolda kelepçeli fantezi yaptığı ifade edildi. İngiltere'de bir polis memuru, görev esnasında dört farklı kadınla cinsel ilişkiye girmekle suçlanıyor. Birmingham Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, Adam Rushton adlı polisin bir kadını ayartıp, çalıştığı karakolda kelepçeli fantezi yaptığı ifade edildi. Mısır sahillerinde köpek balığı saldırısına uğrayan bir Alman turist hayatını kaybetti. ABD merkezli internet sitesi Buzzfeed, İngiliz bilim insanlarının ortalama penis boyu araştırmasına 'sonuçlar küçük olduğu için tepki göstererek' kendi çalışanlarıyla aynı araştırmayı yineledi. Sosyal medya kullanıcıları, siteyi cinsiyetçilikle eleştirdi. HÜRRİYET
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Seçim döneminde medya kullanımını kısıtlamak ruh sağlığı için önemli.
  • Nevrotik bozukluk güvensizlik, kaygı, huzursuzluk, nefret, odaklanamamak, plansızlık gibi belirtilerle ortaya çıkan bir duygu durum bozukluğudur.
  • Sorumluluk duygusu, insanın hayata adapte olmasını sağlayan bir duygu. Öyle ki henüz bir yaşından itibaren eğitimle çocuğa kazandırılması gereken bir
  • Sağduyu, huzur ve güvenliğin korunmasında önemli!
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Randevu Al