İstanbul'da Üsküdarlı olmak...

Üsküdar Üniversitesi öğrencilerine yönelik her hafta düzenlenen Üniversite Kültürü dersi kapsamında bu hafta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Fakültesinin konuğu Nevzat Gürsoy’du.

İstanbul'da Üsküdarlı olmak...
Paylaş:

Üsküdar Üniversitesi öğrencilerine yönelik her hafta düzenlenen Üniversite Kültürü dersi kapsamında bu hafta Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Fakültesinin konuğu Nevzat Gürsoy’du. Gürsoy “İstanbul’da Öğrencuskudarliolmak1i Olmak” başlıklı konferansta İstanbul’da öğrenci olmanın avantajlarını anlattı.

uskudarliolmak Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi Emir Nebi Konferans salonunda gerçekleştirilen konferansa çok sayıda öğrenci katıldı. İstanbul’da okumanın ayrıcalık olduğuna dikkat çeken Gürsoy, bilim, kültür ve sanatın beşiği olan İstanbul’un öğrenim gören kişileri daha yaratıcı olmaya taşıdığını sözlerine ekledi. İstanbul’da yaşamak büyük bir zenginliktir diyen Gürsoy, İstanbul’un kişiye yeteneklerini de fark ettirdiğini kaydetti. Konferansta Armoni Müzik Kulübü öğrencileri de sahne aldı. Öğrencilerin performansa alkışlandı.