İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinde taşınma heyecanı

Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, 2019- 2020 Akademik yılı bahar dönemini yeni binasında karşılayacak. Mimarisi ve donanımıyla Üsküdar’ın tam merkezinde yer alan yeni İnsan ve Toplum Bilimleri fakültesi güçlü kadrosuyla eğitim öğretime artık burada devam edecek.

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesinde taşınma heyecanı

Tüm Üsküdar yerleşkemiz sloganıyla hareket eden Üsküdar Üniversitesi, binalarının sayısını artırıyor. İletişim Fakültesi, Adli Bilimler binalarının ardından şimdi de İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi’ni yeni binasına taşıyor.

Kurulduğu günden bugüne Üsküdar Üniversitesi Merkez Yerleşkede eğitim öğretim faaliyetlerini sürdüren Üsküdar Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, 2019-2020 Akademik yılı bahar dönemine Güney Yerleşke E Blokta çalışmalarını sürdürecek.

“Yeni bina, güçlü akademik kadro”

Felsefe, Psikoloji, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Tarih ve Sosyoloji bölümlerini çatısı altında bulunduran İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi şimdi yeni binasında. Dikkat çekici mimarisi ve teknolojisiyle güçlü akademik kadrosuyla İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi eğitime artık burada devam edecek. İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan da bölüm akademisyenleri ile birlikte yeni fakülte binasını gezdi.

Yeni binada yerleşimle ilgili planlamalarda bulunan Arıboğan da fakülte binasının taşınma telaşına ortak oldu.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Üsküdar Üniversitesi, önemli bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
  • Randevu Al