HERKESİ İLGİLENDİRİYOR

HERKESİ İLGİLENDİRİYOR

Hürriyet Aile

Beklentiler ve ihtiyaçlar her geçen gün estetik operasyonlara da bir yenisinin daha eklenmesini sağlıyor.

 


Gelin, merak edilen son moda estetik operasyonlarını Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Eser Aydoğdu’dan öğrenelim.

Gündelik hayatta kişileri mutlu ve keyifli kılabilmek için estetik cerrahi hemen hemen tüm taleplere cevap veriyor. Kulak aşinalığı kazandığımız yıllardır süregelen burun ve meme estetiği gibi operasyonlara iple yüz askılama, vajina estetiği ve jinekomasti ameliyatlarının eklenmesi buna en güzel örneklerdir.

Son moda estetik işlemlerini sıralamak gerekirse öncelikle teknolojinin bize son dönemde kazandırdığı en önemli yenilik olarak meme büyütmede kullanılan dual protezlerden bahsedebiliriz. Dual protezlerin avantajı, meme ucuna denk gelecek silikon bölgesinde daha yoğun jel olması nedeniyle meme ucunun daha dik görünmesidir. Bir diğer avantajı da daha hafif silikonla daha büyük görünümü sağlamaktır.

HER KADIN DOLGUN VE SEKSİ DUDAKLARA SAHİP OLMAK İSTER

Diğer bir yenilik ise dolgu maddeleri. Yüz germe ameliyatlarını erteleyen, zaman bulamayan ya da maddi sıkıntı yaşayan kişiler için en az 10 yıl gençleşme sağlayan dolgu maddeleri hem kullanımı kolay olup hem de şaşırtıcı güzel sonuçlar ortaya çıkarıyor.

Dudak dolgu uygulamasında kişilerin memnuniyeti hemen gözlemlenebiliyor. Artık orantılı ve doğal bir görünüm elde etmemizi sağlayan en yeni dolgu maddeleri kullanılıyor.

ERKEKLERİN TERCİH ETTİKLERİ ESTETİKLER


Son zamanlarda erkek estetiğinde ön plana çıkan operasyonlardan birkaçı ise jinekomasti ve saç ekimidir. Saç ekiminde kullanılan en son teknik ‘Mikro Motor Fue’ yöntemidir. Bu yöntem iz bırakmayarak doğal bir görünüm sağlar.

Özellikle yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte erkekte meme büyümesi dediğimiz jinekomasti ameliyatlarında artış oluyor. Erkeklerde meme büyümesi sorununa gerek cerrahi müdahale gerek liposuction ile yağ alma yöntemi ile çözüm bulunuyor.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al