Her şey bir “lütfen” ile başladı

Üsküdar Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Direktörlüğü ile Kısa Film Kulübü bu hafta oyuncu Mert Palavaroğlu'yu öğrencilerle buluşturdu.

Her şey bir “lütfen” ile başladı

Genç oyunca, ünlü olma yolundaki hikayesini öğrencilerle paylaştı ve hayata dair önemli tavsiyelerde bulundu.

Merkez Yerleşke Kuleli Salonu'nda gerçekleştirilen söyleşiye katılım oldukça fazlaydı.

Basketbol oyunculuğu ile başladığı iş yaşamına sonrasında; organizasyon, sahne oyunculuğu, antrenörlük, radyo ve televizyon programcılığı, seslendirme işleriyle devam eden Palavaroğlu, kendisini ünlü olmaya taşıyan olayı Üsküdar Üniversitesi öğrencileriyle paylaştı.

Başarılı oyuncu; "Bir programda sahneye gönüllü alacaklardı. Herkes el kaldırmaya başladı, bense elimi kaldırırken “Lütfen” diye haykırdım. Sonrasında yarım saat sahnede kaldım ve sahneden indiğimde birisi bana kartını uzattı. 'Radyo programı yapmak ister misin?' diye sordu ve böylece şov dünyasına girmiş oldum." dedi.

Samimi bir ortamda geçen söyleşide Mert Palavaroğlu'na yöneltilen soruların çoğu daha önce katıldığı Survivor yarışmasıyla ilgili oldu. Hal böyle olunca yarışmayı yakından takip eden öğrenciler Palavaroğlu'na "Survivor Mert" diye hitap etti.

Hayat felsefesini dile getiren Mert Palavaroğlu öğrencilerden her zaman lütfen kelimesini kullanmalarını ve pozitif enerjiye sahip olmalarını istedi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Türkiye genelinde 7 bin 140 kişinin katıldığı çalışma ilginç sonuçlarıyla dikkat çekti. Araştırmaya göre gençler ve kadınlar daha yalnız.
  • Üsküdar Üniversitesi Rektör Yardımcısı, 2005-2010 ile 2015-2022 dönemleri Birleşmiş Milletler (BM) Uyuşturucu Kontrol Kurulu Üyesi ve önceki Başkanı P
  • Aileler Üniversitede Projesi, pilot uygulamanın ardından kapsamı genişletilerek “Kişilerarası Şiddetin Önlenmesi: Saydam Bakış” projesi ile Pendik ilç
  • Evliliğin gençler için ne ifade ettiği sorusuna katılımcı ülkeler genelinde yarıdan fazla katılımcı %58.6 oranla “Mutlu bir beraberlik” cevabını verdi
  • Üsküdar Üniversitesi araştırmacıları G20-N20 Konferansında çalışmalarını anlattı.
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Randevu Al