HER 1 BUÇUK SAATTE BİR ŞİDDET

HER 1 BUÇUK SAATTE BİR ŞİDDET

DHA

İzmir genelinde bir gün içerisinde 15 kadın eş ve yakınlarından şiddet gördükleri iddiası ile polisten yardım istedi.

 


Bir erkek de eşi tarafından sopayla dövüldüğünü iddia ederek polise başvurdu.

Kent merkezi ve ilçelerinde dün 1’i erkek 16 kişi eş ve yakınlarından şiddet gördükleri iddiası ile polise başvurdu. Saat 00.30 sıralarında Bornova İlçesi Erzene Mahallesi 36’ıncı Sokak 10/D numarada oturan 28 yaşındaki A.N., eşi 46 yaşındaki B.N. tarafından darp ve tehdit edildiğini iddia ederek polise başvurdu. İfadesi alınmak üzere gözaltına alınan şüpheli B.N. hakkında darp ve tehdit suçlamasıyla işlem yapıldığı ve soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

Kadifekale Semti’nde de 31 yaşındaki M.B., Balçova İlçesi’nde 58 yaşındaki N.A. ile 46 yaşındaki R.A., Menderes İlçesi’nde 37 yaşındaki S.Ç., Buca İlçesi’nde 54 yaşındaki A.D., Çiğli İlçesi’nde M.A., Bergama İlçesi’nde 48 yaşındaki H.Ç. ve Basmane Semti’nde 57 yaşındaki F.İ. hakkında eşlerini darp ettikleri iddiasıyla işlem yapıldı.

SAVCI SERBEST BIRAKTI

Ödemiş İlçesinde oturan 33 yaşındaki N.K.  saat 06.00 sıralarında Çarşı Polis Merkezi’ne gelerek 36 yaşındaki eşi C.K. tarafından dövüldüğünü bildirdi. Polis tarafından aile fertlerine kötü muamelede bulunmak suçlamasıyla gözaltına alınan şüpheli C.K. ifadesinin alınmasının ardından Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla serbest kaldı.

Urla İlçesinde kendisinden iki yaş büyük eşi 34 yaşındaki S.Ö.’yü darp ettiği iddia edilen 32 yaşındaki H.Ö. de Cumhuriyet Savcısı’nın talimatıyla ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

ANNESİ VE ERKEK KARDEŞLERİ TARAFINDAN DÖVÜLDÜ


Buca İlçesinde oturan 35 yaşındaki Y.K., saat 12.00 sıralarında, erkek kardeşleri 29 yaşındaki Ç.E.K. ve 28 yaşındaki Ç.K. ile annesi 59 yaşındaki N.K. tarafından dövüldüğünü iddia ederek polisten yardım istedi. Harekete geçen polis ekipleri anne ve iki oğlunu aramaya başladı.

EŞİNİ DARP ETTİ, EŞYALARA ZARAR VERDİ


Menemen İlçesinde, saat 12.00 sıralarında, 37 yaşındaki S.Y., tartıştığı eşi 32 yaşındaki B.Y.’yi dövdü. Evdeki eşyalara da zarar veren S.Y. ihbar üzerine gelen polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

SOKAK ORTASINDA TEKME TOKAT DÖVDÜ


Gaziemir İlçesi Gazi Mahallesi önünde, saat 18.00 sıralarında, 26 yaşındaki İ.Ö., eşi 24 yaşındaki S.Ö’yü sokak ortasında tekme tokat dövdü, saçlarından tutup yerlerde sürükledi. Olay sonrası polis kaçan İ.Ö.’yü yakalamak için çalışma başlattı.

KOCASINI SOPAYLA DÖVDÜ

Kiraz İlçesi Cumhuriyet Mahallesindeki evde ise 51 yaşındaki M.A. karısı Ü.A. tarafından sopayla dövüldüğünü iddia ederek polise başvurdu. Gözaltına alınan Ü.A.’yı ifadesini almak üzere polis merkezine götürüldü.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al