Haydi Tut Elimi Derneği'nden ödül

Haydi Tut Elimi Derneği gönüllülerini ödüllendirdi.

Haydi Tut Elimi Derneği'nden ödül

Haydi Tut Elimi Derneği gönüllülerini ödüllendirdi.hayditutelimiodul1

hayditutelimiodulÇocuk ihmal ve istismarını önleme adına farkındalık oluşturmayı hedefleyen ve bu alanda önemli çalışmalar yürüten “Haydi Tut Elimi Derneği” Mevlana’yı anma etkinlikleri kapsamında 1453 Topkapı Sosyal Tesislerinde bir program düzenlendi. Mutasavvıf Yazar Cemal Nur Sargut’un konuşmacı olarak katıldığı programda derneğe bağış yapan yardımseverler de ödüllendirildi. Yetim ve kimsesiz çocukların hayata tutunmaları adına kurulduğu günden buyana önemli çalışmalar yürüten Haydi Tut Elimi Derneği, Mevlana’yı anma etkinlikleri kapsamında 1453 Topkapı Sosyal Tesislerinde kahvaltı programında bir araya geldi. Programa İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun eşi aynı zamanda derneğin fahri başkanı Gül Mutlu, Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çocuk Şube Müdür Yardımcısı İsmail Gencol ile çok sayıda gönüllü katıldı. Çocuk istismarı ve ihmaline ilişkin çalışmaların ele alındığı toplantıda Mutassavıf Yazar Cemal Nur Sargut Mevlana’ya ilişkin bir konuşma yaptı. Cemal Erdoğan’ın şiirleriyle süslediği günde derneğe bağış yapan yardımseverler de plaketle ödüllendirildi.
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Hayatın deneyleri ve darbeleri bazılarımızı olgunlaştırır, bazılarımızı imha eder. Herkes iki yoldan birini seçmek zorundadır. Ya olgunlaşacağız ya da
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Randevu Al