‘Hayat Tercihtir’ semineri EKET ve Educaturk’te

Üniversite adaylarının rehber ve kılavuz programı ‘Hayat Tercihtir’ İstanbul’da aday öğrencilerle bir araya geliyor.

‘Hayat Tercihtir’ semineri EKET ve Educaturk’te

Üsküdar Üniversitesi’nden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir, 18 Temmuz Salı günü EKET’te, 21 Temmuz Cuma günü ise Educaturk’te düzenlenecek “Hayat Tercihtir Buluşmaları” kapsamında aday öğrencilere kariyere dair bilgiler verecek.

İstanbul bu hafta içerisinde iki önemli eğitim fuarına ev sahipliği yapıyor. Üniversite adaylarının rehber ve kılavuz programı ‘Hayat Tercihtir’ İstanbul’da aday öğrencilerle bir araya geliyor.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında EKET Fuarcılık tarafından 16-17-18 Temmuz 2017 tarihlerinde Üniversite Tercih Fuarı düzenlenecek.

Üsküdar Üniversitesinden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Tv programcısı-Gazeteci Şaban Özdemir, 18 Temmuz Salı 13:45’te adaylarla bir araya gelecek ve “Hayat Tercihtir Buluşmaları” kapsamında aday öğrencilere kariyere dair bilgiler verecek. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir adaylara, kariyer planlama, meslek seçimi, doğru tercihe dair birçok konuda önerilerde bulunacak.

120 devlet ve vakıf üniversitesinin katılımıyla gerçekleştirilecek EKET Fuarı adaylara Türkiye genelindeki devlet ve vakıf üniversiteleriyle görüşme imkânı sağlarken aynı zamanda yurt dışındaki üniversite olanaklarını değerlendirme olanağı sunacak.

Bu yıl üniversite sınavlarına ilk defa giren öğrenci adayları, yeni mezunlar, üniversite ve yüksek lisans öğrencilerinin katılım sağlayacağı fuarda iş dünyasına yeni giriş yapacak geleceğin başarılı meslek adayları, uzman isimleri dinleme fırsatı bulacak.

“HAYAT TERCİHTİR” EDUCATURK’TE ADAYLARLA BULUŞACAK

İstanbul Kongre Merkezinde 21-22-23 Temmuz 2017 tarihlerinde ise Educaturk Üniversite Tercih Fuarı düzenlenecek. 

Üsküdar Üniversitesi’nden Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Şaban Özdemir, 21 Temmuz Cuma günü saat 15:00’te adaylarla bir araya gelecek ve “Hayat Tercihtir Buluşmaları” kapsamında aday öğrencilere kariyere dair bilgiler verecek.

Aileler ve öğrenciler,  sektöre yön veren öncü kurum ve kuruluşların temsilcilerinden kariyer tavsiyeleri alabilecek, bağımsız rehberlik uzmanlarından oluşturulan Tercih Danışma Merkezi sayesinde son kararlarını şekillendirebilecek, akademisyenlerle bir araya gelerek seminerlerine katılabilecekler.

Paylaş:



Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Randevu Al