“Hayat Tercihtir” Beykoz’da da bilgilendirdi

“Hayat Tercihtir” Beykoz’da aday öğrencilerle buluştu… İstanbul Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

“Hayat Tercihtir” Beykoz’da da bilgilendirdi

Üsküdar Üniversitesi Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Gazeteci- Tv Program sunucusu Şaban Özdemir, “Hayat Tercihtir” buluşmaları kapsamında Beykoz ilçesinde aday öğrencilerle buluştu. Tözeniş ve Özdemir, sınav kaygısı, motivasyon, meslek seçimi gibi konulara dair bir çok konuda öğrencilere önemli bilgiler aktardı.

İstanbul Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.   Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesinin desteğiyle düzenlediği programa Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile çok sayıda eğitimci de katıldı.

Söyleşi kapsamında “tercih maratonu, sınav kaygısı, üniversite seçimi, doğru meslek seçimi, doğru tercih nasıl yapılmalı?” konularına ilişkin öğrencilere bilgi verildi. Öğrencilerin sınav ile ilgili tüm sorularına cevap veren Tözeniş ve Özdemir’in paylaşımları ilgiyle dinlendi.

Söyleşi, Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Çatal’ın Uzm. Psk. Dan. Tözeniş ve Gazeteci Şaban Özdemir’e hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin bu alandaki ilk ve tek festivali olan Üsküdar Üniversitesi 7. Bilim ve Fikir F
  • Üsküdar Üniversitesi Tasavvuf Araştırmaları programlarında yer alan Farsça dersleri, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu Kültür Ataşeliği
  • G20 İnançlar Arası Forum bu yıl İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlendi.
  • CRISPR teknolojisinin keşfedilmesi ve geliştirilmesiyle birlikte genetik tedavileri ve gen düzenlemeleri alanındaki çalışmalar hızlanıyor.
  • Üsküdar Üniversitesi, bu yıl çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşandı. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezu
  • Üsküdar Üniversitesi’nde çifte mezuniyet sevinci ve heyecanı yaşanıyor. Pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen 2019-2020 Akademik Yılı 7. Dönem Mezuni
  • Randevu Al