“Hayat Tercihtir” Beykoz’da da bilgilendirdi

“Hayat Tercihtir” Beykoz’da aday öğrencilerle buluştu… İstanbul Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.

“Hayat Tercihtir” Beykoz’da da bilgilendirdi

Üsküdar Üniversitesi Eğitim Kurumları ve Rehberlik Hizmetleri Yöneticisi Uzm. Psk. Dan. Ece Tözeniş ve Gazeteci- Tv Program sunucusu Şaban Özdemir, “Hayat Tercihtir” buluşmaları kapsamında Beykoz ilçesinde aday öğrencilerle buluştu. Tözeniş ve Özdemir, sınav kaygısı, motivasyon, meslek seçimi gibi konulara dair bir çok konuda öğrencilere önemli bilgiler aktardı.

İstanbul Beykoz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen programa öğrencileri yoğun ilgi gösterdi.   Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün, Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesinin desteğiyle düzenlediği programa Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ile çok sayıda eğitimci de katıldı.

Söyleşi kapsamında “tercih maratonu, sınav kaygısı, üniversite seçimi, doğru meslek seçimi, doğru tercih nasıl yapılmalı?” konularına ilişkin öğrencilere bilgi verildi. Öğrencilerin sınav ile ilgili tüm sorularına cevap veren Tözeniş ve Özdemir’in paylaşımları ilgiyle dinlendi.

Söyleşi, Beykoz Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Abdullah Çatal’ın Uzm. Psk. Dan. Tözeniş ve Gazeteci Şaban Özdemir’e hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • 27 Temmuz’da başlayan resmi tercih süresi 5 Ağustos 2022 Cuma günü sona eriyor. Meslek seçiminde hala kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile i
  • Üsküdar Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümü mezunu Betül Bıyık, tüm sağlık branşlarının ürünlerini sergileyebildiği dünyadaki ilk ve tek
  • Üsküdar Üniversitesi öğrencisi 4. Sınıf öğrencisi Merve Ceren Kılıç’tan gurur verici bir başarı daha.
  • Üsküdar Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Cihan Taştan ve proje eki
  • Meslek, alan seçiminde kararsızlık yaşayan adaylar, Kariyer Testi ile ilgi alanlarına ve yeteneklerine uygun mesleği belirleyebiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi 12 patent başvurusu ile vakıf üniversiteleri arasında 2. sırada yerini aldı.
  • Randevu Al