HAKEMLER GÜVEN İSTİYOR

HAKEMLER GÜVEN İSTİYOR

A.A

Bülent Demirlek, 2009-2010 futbol  sezonunun hakemler için başarılı geçmesini dilerken, takım, teknik heyet, yönetim  ve taraftarlara da güzel bir lig dileğinde bulundu.

Lige hakemlerin iyi bir başlangıç yaparak ve öyle bitirmesini isteyen  Demirlek, "Öncelikle lig fair-play içinde geçmeli. Hakem arkadaşlarıma da  performans olarak hakem şansı diliyorum" dedi.

Futbolda liglerin genelde güzel başladığını, ancak sonunun tartışmalarla  bittiğini dile getiren Demirlek, şöyle konuştu:

"Hakemler lige iyi bir başlangıç yapsa da ilerleyen haftalarda  tartışılabiliyor. Çünkü futbolda rekabet var. En iyi hakem, maç sonunda  tartışılmayan hakemdir. Ancak hakemlere herkes güvenmeli. Hakemlerimiz iyi ve  donanımlıdır. Hepsi güvenilecek insanlardır. Türk hakeminin dedikodu ve şaibeye  bulaştığını düşünmüyorum. Hakemler olmazsa olmazımızdır.”

Futbolun bir oyun olduğunu ve bunun belirli kurallara göre oynandığını  anımsatan Demirlek, “Hakem bu kurallarla yeteneğini birleştirerek bir sanat  yorumlar. Hakemlerimiz iyi bir kamp dönemi geçirerek lige hazırlandı. Hepsinin  iyi başlayarak ligi iyi bitirmelerini istiyorum" diye konuştu.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al