Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

Gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

NPİSTANBUL Hastanesi olarak; toplumun ruh sağlığı düzeyini yükseltmek, ruh sağlığıyla ilgili sorunların çözümüne katkıda bulunmak, yataklı ve yataksız sağlık hizmeti sunmak ve bu hizmeti sunarken çağdaş bilimin öngördüğü yöntem ve koşulları sağlamak amacıyla, 2001 tarihinde yola çıktık…  E-psikiyatri portalını hayata geçirirken amacımız; nöroloji, psikiyatri ve psikoloji ile ilgili en güncel haberleri, kaliteli görseller eşliğinde, en kısa sürede takipçilerimize ulaştırabilmekti. Geride bıraktığımız 15 yılda giderek artan takipçilerimizden gelen yorumlar ve geribildirimler ile daha iyiyi yakalamak için çalışıyoruz. Heyecanımızı hiç kaybetmeden; haber sayımızı arttırıyor, daha çok kaynaktan daha çok haber ile sitemizi zenginleştiriyoruz.  
Kısacası, en güncel sağlık haberleri ve hayata dair merak edilenler için buradayız.

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Randevu Al