Gorazde Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret

Uluslararası Gorazde Üniversitesinden gelen heyet Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ı ziyaret etti.

Gorazde Üniversitesinden Üsküdar’a ziyaret

Heyette, Uluslararası Gorazde Üniversitesi Kurucusu Edina Brutus ve Elma Brutus, Genel Sekreter Mirsena Dzinovic, Tercüman Amina Satrovic ve Gorajde, Tıp Fakültesi öğrencilerinden Fırat Aktaş katıldı. Ziyarette iki üniversite arasındaki akademik işbirliği ve olanakları, ARGE, inovasyon, girişimcilik odaklı uluslararası ortak projeler görüşüldü.

2014 yılında Bosna Hersek’te kurulan Internacionalni Univerzitet u Goraždu (International University of Gorazde) Uluslararası Goražde Üniversitesi, bilimsel araştırma ve eğitim hizmetleriyle lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi veriyor.

Gorazde Üniversitesinden gelen heyetle yapılacak işbirliği görüşmesinde Üsküdar Ünviversitesi SHMYO Müdürü, Teknoloji Transfer Ofisi Müdürü Doç. Dr. Mesut Karahan, Genç Beyinler Akademisi Direktörü Dr. Nebiye Yaşar ile Ekol Şirketler Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Mehmet Naci Efe katıldı.

Üsküdar Haber Ajansı (ÜHA)

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Yalnızlık Sempozyumu, bu yıl “Aile ve Yalnızlık” ana temasıyla gerçekleştiriliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi Haydi Tut Elimi Derneği ve dünyadaki tüm çocukları kapsayacak şekilde projeler geliştiren ve problemlerine çözüm aramak amacıyla
  • Gençlik ve Spor Bakanlığı desteğiyle, Üsküdar Üniversitesi bünyesinde 2010 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Haydi Tut Elimi Derneği ve Amasya
  • Üsküdar Üniversitesi 2022-2023 Akademik Yılı açılışı, düzenlenen bir törenle gerçekleştirildi. Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Nevzat Ta
  • Üsküdar Üniversitesi ve NPİSTANBUL Hastanesi bu yıl 17’incisi gerçekleştirilen EEG and Clinical Neuroscience Society (ECNS) kongresine katıldı.
  • Dünyanın 10 ülkesinden ve özerk bölgesinden Türk dilleri konuşan gönüllüler, 21-23 Ekim 2022 tarihinde Üsküdar Üniversitesi’nde gerçekleşen Wikidata İ
  • Randevu Al