Gençlik iksiri gibi

Hayatında sadece tek bir şeyi değiştirdi ve değişime kendisi de inanamadı.

Gençlik iksiri gibi

Hayatında sadece tek bir şeyi değiştirdi ve değişime kendisi de inanamadı.

iksirHer sabah bir fincan çay, öğle yemeğinde bir bardak su ve akşam yemeğinde bir bardak su. Yıllarca baş ağrısı çeken 42 yaşındaki İngiliz kadın tüm gün ancak bu kadar su tüketiyordu. Baş ağrılarının yanı sıra, kötü bir sindirim sistemi ve kabızlık problemiyle de boğuşuyordu. En sonunda baş ağrıları ve sindirim sorunu için doktora başvuran genç kadına günde 3 litre su içmesi gerektiği söylendi.

ESTETİK OPERASYON ETKİSİ

İngiliz Sarah bu "su içme serüvenini" fotoğraflamaya karar verdi ve dışarıdan da görülebilir etkileri olup olmadığını anlatmaya çalıştı. 4 hafta boyunca her gün 3 litre su içen Sarah'nın fotoğraflarda cildinin gerildiği, canlı ve parlak olduğu, hatta estetik operasyon geçirmişçesine gençleştiği gözleniyor. Ayrıca baş ağrıları da yok olan genç kadının, sindirim sorunu da kendiliğinden çözüldü. A.A
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Günümüz şartlarında aldatmanın tanımı biraz karıştı. Facebook, internet, sosyal ortamlar ve iş ortamları...
  • Güneşli hava mutlu ediyor. Değişen hava koşulları psikolojimizi etkiliyor. Termometre değerleri psikolojimizi nasıl etkiliyor?
  • Sorumluluk sahibi herkes eko anksiyete yaşayabilir… İşte eko anksiyete belirtileri…
  • Uzman Klinik Psikolog Yıldız Burkovik, çiftlere yapılan bebek ile ilgili baskıların olumsuz yanıtla sonuçlandığını söylüyor.
  • Bu ilişki bitti! Her ne sebeple olursa olsun eski sevgiliniz sizinle romantik bir ilişkiye devam etmek istemiyor. Bunu anlayıp kabul ettikten sonra iy
  • Uzmanlara göre patolojik (takıntılı) aşk, alkolik olmak ya da kumarbazlık gibi hastalık sayılabilecek bir psikolojik problem.
  • Randevu Al