GENÇ KADINLAR ONA KOŞUYOR!

GENÇ KADINLAR  ONA KOŞUYOR!

Milliyet

Dünyada en çok kullanılan sosyal paylaşım ağlardan facebook’un kullanımıyla ilgili yapılan araştırmada ilginç sonuçlar ortaya çıktı.

 


Sosyal paylaşım ağı kullanan 1605 yetişkin üzerinde 2010’un mayıs - haziran ayları arasında yapılan araştırmaya göre, yaşları 18 ile 34 arasında değişen kadınların üçte biri uyandıklarında  tuvalete bile gitmeden ilk iş olarak facebook’larını denetliyor.

Yine aynı yaş grubundaki kadınların yüzde 21’i facebook’u geceyarısı denetliyor. Aynı yaş grubunun yüzde 42’si ise sarhoşluk fotoğraflarını sosyal paylaşım ağına koymayı güzel gördüğünü düşünüyor.

Yüzde 79’u ise facebook’taki öpüşme fotoğraflarından mutlu oluyor. Yüzde 58’i de sanal alemdeki arkadaşlarını izlemede, yüzde 63’ü ise haberleşmede facebook kullanıyor. Erkeklerin yüzde 65’i, kadınların ise yüzde 50’si facebook aracılığıyla tanışmanın kendilerini rahatlattığını söyledi.
 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Randevu Al