Festivalde NP rüzgarı esti

Festivalde NP rüzgarı esti

İstanbul'da gerçekleştirilen ve farklı disiplinlerden çok sayıda akademisyenin buluştuğu "Beyinden Bilince Yolculuk Festivali"nde adeta NP rüzgârı esti.

 

 

Şaban Özdemir (NP GRUP)

NP GRUP bünyesinde görev yapan uzmanlardan dt. Ali Eşref Müezzinoğlu, uzman psikolog Yıldız Burkovik ve psikiyatri uzmanı dr. Serdar Nurmedov'un konuşmaları büyük beğeni topladı. Festivalde kurulan NP standı ise en çok ziyaret edilen stant oldu.

 

 

ilgi çağından bilinç çağına adım attığımız bu dönemde, beynimizi tanımak, zihin işleyişini ve bilincin doğasını anlamamız noktasında büyük önem taşıyan "Beyinden Bilince Yolculuk Festivali" sona erdi. Nöroloji, psikiyatri, tıp, fizik, biokimya, psikoloji gibi çeşitli bilim dallarından ve kişisel gelişim alanından uzman isimlerin katıldığı festivalde NP GRUP da üç ismiyle yer aldı.

İTÜ Maçka Sosyal Tesisleri'nde 13-15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen organizasyonda 'Bağımlılık ve Bilinç İlişkisini" NPİSTANBUL Hastanesi'nden uzman doktor Serdar Nurmedov,

"Yanlış Kayıtların Doğurduğu Kaygıları" Memory Center Nöropsikiyatri Merkezi uzman psikologu Yıldız Burkovik,

"Psikolojik ve Psikiyatrik Terapilerde Bilinçli Hipnozun Rolünü" de NPİSTANBUL Hastanesi Hipnoz Birimi Koordinatörü Dt Ali Eşref Müezzinoğlu anlattı.

Nurmedov, Burkovik ve Müezzinoğlu'nun seminerlerine katılım oldukça yoğundu.

Beyin, bilinç, biofeedback, manyetik alan, biorezonans, kişisel gelişim, eğitim ve danışmanlık, yayıncılık, algılama, hafıza, hızlı okuma, zeka ve öğrenme gibi alanlarda faaliyet gösteren kuruluşların da hizmetlerini tanıttığı organizasyonda NP GRUP'un standı büyük beğeni topladı.