Fanta Gençlik Festivali Şanlıurfa'da ertelendi

Şanlıurfa’da, bu akşam yapılması planlanan Emre Aydın ve Tarkan konseri, Hakkari’de meydana gelen PKK saldırısında askerlerin şehit olması ve Şanlıurfa Cezaevi’ndeki can kayıpları nedeniyle ertelendi.

Fanta Gençlik Festivali Şanlıurfa'da ertelendi
Paylaş:

Şanlıurfa’da, bu akşam yapılması planlanan Emre Aydın ve Tarkan konseri, Hakkari’de meydana gelen PKK saldırısında askerlerin şehit olması ve Şanlıurfa Cezaevi’ndeki can kayıpları nedeniyle ertelendi..

Fanta Gençlik Festivali kapsamında, GAP Arena Stadyumu’nda Tarkan ve Emre Aydın’ın sahneye çıkacağı konserin; Dağlıca’da meydana gelen saldırıda 8 askerin şehit olması ve Şanlıurfa Cezaevi’nde 13 kişinin yaşamını yitirmesinden dolayı ertelendiği bildirildi.

FESTİVAL TARİHLERİ: 22 Haziran Karhamanmaraş-Hanefi Mahçiçek Stadı 25 Haziran Adana-Tüyap Fuar Alanı 27 Haziran Konya-M1 Merkez Konya AVM 29 Haziran Antalya-Beachpark 01 Temmuz Denizli-Pamukkale Üniversitesi 03 Temmuz İzmir-İnciraltı 05 Temmuz Bursa-Merinos Park 07 Temmuz İstanbul-İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral 10 Temmuz Çanakkale-18 Mart Stadı 12 Temmuz Edirne-Kırkpınar Güreş Alanı ŞANLIURFA DHA