Evlenen Çiftlere Prof. Dr. Tarhan’ın Kitabı hediye edildi

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitapları Türkiye’nin dört bir yanında dünya evine giren çiftlere hediye ediliyor.

Evlenen Çiftlere Prof. Dr. Tarhan’ın Kitabı hediye edildi

Aile ve evlilik kurumu üzerine pek çok çalışması olan Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları genç çiftlere yol gösteriyor.

“Aile Okulu ve Evlilik kitabı hediye edildi”

Amasya Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, nikâhlarını kıydığı Büşra Şahin ve Sefa Cambaz çiftine Prof. Dr. Tarhan’ın kaleminden, mutlu aileler için rehber niteliğinde bir başvuru kitabı “Aile Okulu ve Evlilik” kitabını hediye etti.

Türkiye’nin farklı birçok bölgesinde kitapları evlenen çiftlere nikâh sırasında hediye edilen Tarhan’ın kitapları, evlilik yolculuğunda çiftlere ışık tutuyor. Ailenin önemini katıldığı televizyon, radyo programları, konferans, seminerler gibi her platformda vurgulayan Tarhan Aile Okulu ve Evlilik kitabında ailenin önemine dair; “Toplumun en küçük birimi olan ailenin yaşadığımız coğrafyada bir kat daha önemlidir.

Aile birliğinin kurulması kadar, bu kurumun sürdürülmesi ve yaşatılması da toplumsal beraberliğin bir anahtarıdır. Dolayısıyla, ailede ortaya çıkan kimi sorunları aşmak ve onları çözüme kavuşturmak için her zaman makul bir yolun varlığı aşikârdır.” Değerlendirmelerinde bulunuyor.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan, pandemi nedeniyle gerçekleştirilemeyen ve iki yıl aradan sonra bu yıl 39’unc
  • Japonyalı Akademisyenler Prof. Dr. Nevzat Tarhan ile bir araya geldi.
  • Üsküdar Üniversitesi, Türk Kızılay, Haydi Tut Elimi Derneği ve Gönüllülük Elçileri Sessiz İyilikler Platformu iş birliği ile “Akıldan Kalbe, Gönülden
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan Mevlid’i Nebi Haftası Kapsamında Din Görevlileriyle buluştu.
  • Prof. Dr. Tarhan’ın yazısı Harvard Business Review’in En Çok Okunanları Arasında yerini aldı.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan Üsküdar Kaymakamı Adem Yazıcı’yı ziyaret etti.
  • Randevu Al