Evlenen Çiftlere Prof. Dr. Tarhan’ın Kitabı hediye edildi

Üsküdar Üniversitesi Kurucu Rektörü Psikiyatrist Prof. Dr. Nevzat Tarhan’ın kitapları Türkiye’nin dört bir yanında dünya evine giren çiftlere hediye ediliyor.

Evlenen Çiftlere Prof. Dr. Tarhan’ın Kitabı hediye edildi

Aile ve evlilik kurumu üzerine pek çok çalışması olan Prof. Dr. Tarhan’ın kitapları genç çiftlere yol gösteriyor.

“Aile Okulu ve Evlilik kitabı hediye edildi”

Amasya Suluova Belediye Başkanı Fatih Üçok, nikâhlarını kıydığı Büşra Şahin ve Sefa Cambaz çiftine Prof. Dr. Tarhan’ın kaleminden, mutlu aileler için rehber niteliğinde bir başvuru kitabı “Aile Okulu ve Evlilik” kitabını hediye etti.

Türkiye’nin farklı birçok bölgesinde kitapları evlenen çiftlere nikâh sırasında hediye edilen Tarhan’ın kitapları, evlilik yolculuğunda çiftlere ışık tutuyor. Ailenin önemini katıldığı televizyon, radyo programları, konferans, seminerler gibi her platformda vurgulayan Tarhan Aile Okulu ve Evlilik kitabında ailenin önemine dair; “Toplumun en küçük birimi olan ailenin yaşadığımız coğrafyada bir kat daha önemlidir.

Aile birliğinin kurulması kadar, bu kurumun sürdürülmesi ve yaşatılması da toplumsal beraberliğin bir anahtarıdır. Dolayısıyla, ailede ortaya çıkan kimi sorunları aşmak ve onları çözüme kavuşturmak için her zaman makul bir yolun varlığı aşikârdır.” Değerlendirmelerinde bulunuyor.

ÜHA

Paylaş:Bu yazıya 0 yorum yapıldı.

Cevap yazdığın kullanıcı:

İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Yurt genelinde artan kar yağışları yolda yürümeyi zorlaştırıyor ve ciddi kazalara yol açabiliyor.
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, “evren ötesi” dünyada, özellikle gençleri bağımlılık, yalnızlık ve obezite gibi risklerin beklediğini açıkladı.
  • Dadı Dirseği nedir? Çocuğu kollarından çekmek ve sallamak dirsek çıkığına yol açıyor.
  • Şeftali mükemmel bir vitamin A ve vitamin C kaynağıdır. Şeftali, Sadece bir tanesi günlük ihtiyacınız olan C vitamininin % 15'ini, lifin yüzde 2'sini,
  • Köri tozu, zerdeçal, kişniş ve biber tozu dahil olmak üzere çeşitli iltihap önleyici baharatlar içerir. Köri cinsel sağlığa iyi gelirken, cinsel isteğ
  • Havacılıkta kötücül ve etik dışı eylemleri Prof. Dr. Muzaffer Çetingüç, airkule.com'da yazdı.
  • Randevu Al