EVLAT HASRETİ BUNALIMA SOKTU

EVLAT HASRETİ BUNALIMA SOKTU

DHA

Kayseri'de geçen yıl şeker bayramında kaybolan çocuğun babası  İbrahim Ay bunalıma girdi, gazetecileri aradı ve....

 


Kayseri'de geçen yıl Şeker Bayramı'nda şeker toplamak için evden çıkan ve bir daha kendilerinden haber alınamayan 3 çocuktan Türkan Ay'ın babası İbrahim Ay, dün gece gazete bürolarını arayarak, “Çocuklarımızı kaçıranlar yakalandı. Polis, çocuklarımızı bize teslim etti” dedi.

Emniyet Müdürlüğü’ne koşan gazeteciler, ihbarın asılsız olduğunu, acılı babanın piskolojisinin iyice bozulduğundan böyle bir şey yaptığını öğrendi. Diğer 2 çocuğun babası Hamza Tekin de dün ikinci kez kalp krizi geçirmiş, hastanede tedavi altına alınmıştı.

Talas İlçesi'nde oturan Leyla ve Hamza Tekin çiftinin çocukları 8 yaşındaki Dilruba ve 9 yaşındaki Ahmet Tekin, komşularının kızı 11 yaşındaki Türkan Ay'la birlikte 21 Eylül 2009 günü akşam üzeri evlerinden şeker toplamak için çıkmış ve 3 çocuktan bir daha haber alınamamıştı.

Yaklaşık 1 yıldır kızının bulunması umuduyla yaşayan İbrahim Ay, bunalıma girdi. Dün saat 20.00 sıralarında gazete bürolarını arayan İbrahim Ay, “Çocuklarımız bulundu. Emniyet Müdürlüğü'ne gelin” dedi. Ay, daha sonra bir kez daha arayarak, “Çocukları kaçarınlar yakalandı. Biz çocuklarımızı teslim aldık. Emniyet Müdürlüğü'nden ayrılıyoruz. Haberi atladınız” dedi. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri, kayıp çocuklarla ilgili arama çalışmalarının devam ettiğini, ancak henüz ipucu ya da izlerine rastlanmadığını, baba İbrahim Ay'ın psikolojisinin çok olumsuz durumda olduğunu, onun için böyle bir açıklama yapmış olabileceğini kaydetti.

Kayıp çocuklardan Dilruba ile Ahmet Tuna'nın babası Hamza Tekin de dün ikinci kez kalp krizi geçirmiş, hastanede tedavi altına alınmıştı.


 

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Psikiyatri, ruhsal bozuklukların ve duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve yönetimi ile ilgilenen tıp dalıdır. Bu nedenle
  • Metabolik sendrom, kalp hastalığı, diyabet, felç ve diğer sağlık sorunlarına yol açabilen bir hastalık türüdür. Metabolik sendromun altında yatan nede
  • Kadın-erkek ilişkilerinde en kritik soru bu olsa gerektir. Evliliğin başlangıcında romantik duygular daha baskındır. İkinci dönemde kişilik ve güç çat
  • Nikotin bağımlılığı Kalp hastalığı, felç, kanser, akciğer hastalığı ve diğer birçok sağlık durumu riskinizi artırmanın yanı sıra, sigara içmek beynini
  • Özgüven, özsaygı, özdeğer gibi kavramları içeren ego, genler ve stres gibi pek çok faktörden etkileniyor.
  • Krampların nedenleri nelerdir? Krampların nedeni tuz eksikliği midir? Bu ne kadar doğru? Kramp sırasında ne yapmak gerekir?
  • Randevu Al