Evinde hayalet yakaladı, şişeleyip sattı!

Sahibinden satılık hayalet ilanı görenleri adeta şaşkına çevirdi. Sahibinden satılık hayaleti ilanı detayında hayaletleri şişeye hapsettiğini iddia eden kadın hayaletleri 1450 euro'ya sattı.

Evinde hayalet yakaladı, şişeleyip sattı!
Paylaş:

Sahibinden satılık hayalet ilanı görenleri adeta şaşkına çevirdi. Sahibinden satılık hayaleti ilanı detayında hayaletleri şişeye hapsettiğini iddia eden kadın hayaletleri 1450 euro'ya sattı. hayalet hayalet1Sahibinden ilginç satılık ilanlar sadece Türkiye ile sınırlı değil yurtdışında da en az Türkiye'deki kadar ilginç sahibinden satılık ürünler var. Sahibinden satılan hayalet ilanında evindeki hayaletlerden bıkıp usanan bir kadının, ruhlar konusunda uzman bir din adamı çağırdığını ve iki hayaletin 'kutsal su' bulunan iki şişeye hapsettiğini öne süren Avie Woodbury adlı Yeni Zelandalı kadın, iki hayaleti sahibinden satışa çıkardı.

TradeMe adlı sitede sahibinden hayaletleri açık artırma ile satışa sunan Woodbury, "Kutsal su ruhların enerjilerini emiyor ve onları bir tür uyku halinde tutuyor. 15 Temmuz 2009'dan beri hiçbir faaliyet olmadı. Bu nedenle onların şişede olduklarına inanıyorum" diyor. Hayaletler için sahibinden teklif edilen fiyatlar yaklaşık bin 400 doları bulurken, Woodbury sitede "Beni korkuttukları için onlardan kurtulmak istedim. Ama biri onlarla oynamak isteyebilir" diye yazıyor.

HAYALETLERDEN BİRİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Sahibinden satılık hayalet ilanı veren kadın hayaletlerden birinin kimliğini tespit etmeyi başardığını öne sürüyor. Buna göre hayaletlerden biri 1920'lerde şu anda kendisinin yaşadığı evde ölmüş olan Les Graham adlı bir erkeğe ait. Din adamının kendisine Les'in insanları korkutmayı sevdiğini ama, zayıf bir hayat olduğunu söylediğini anlatan Woodbury, adı açıklanmayan küçük bir kıza ait olan hayaletin ise çok daha güçlü olduğunu söylediğini belirtiyor. HÜRRİYET