ESTETİK YAŞLANMA NEDENİ

ESTETİK YAŞLANMA NEDENİ

REUTERS

The Guardian, Hollywood yıldızlarının, uygulanan estetik operasyonlarla 10 yaş daha yaşlı göründüğünü yazdı.

 


Yazıda Lindsay Lohan, Heidi Montag gibi ünlülerin 20’li yaşlarında geçirdikleri ameliyatlar sonucu gençleşmek yerine yaşlandıkları ve suratlarındaki doğal ifadeyi kaybettikleri söylendi.

Ünlü film yıldızları ve şarkıcılar dışında özellikle New York’ta yaşayan genç kızların bile geçirdikleri operasyonlar yüzünden bu donuk ifadeye sahip olduklarının dile getirildiği yazıda, botoks yaşının 18’e indiği belirtildi.

Genç kızların neredeyse birbirlerinin klonları olduklarını söyleyen gazete, ABD’de gerçekleştirilen botoks operasyonlarının yüzde 20’sinin 34 yaş altı hastalara yapıldığını belirtti. Ülkede bir yıl içerisinde yapılan göğüs ameliyatlarının 9 bini de  13-19 yaş arası genç kızlara uygulanıyor.

Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Motivasyonunuzu kaybettiğiniz anda hayatınızda bazı değişikliklere ihtiyacınız olabilir. İşte öneriler...
  • Kişinin hayatta en çok endişe duyduğu şeylerin başında sevdiklerinin başına kötü bir şeyin gelmesidir. Bu dönem eğer doğru biçimde geçirilmezse kişiy
  • Prof. Dr. Nevzat Tarhan, aşk su gibidir fazla kaynarsa buharlaşır diyor ve ekliyor: Aşkın formülü H20'dur. Pozitif iletişim kurulamazsa aşk buhar olu
  • Sevdiğini hastalık derecesinde kıskananlar, çevresine kötü koku yaydığına inandığı için suçluluk duyanlar, doktor muayenesine genelde kendi kafasında
  • Çocukluk çağında olduğu gibi erişkin yaşamda da DEHB tedavisinde ilaç kullanımı genellikle etkili ve hızlı cevap oluşturur.
  • Teselli edici sözler kişinin üzüntüsünü azaltmaz, aksine artırır. Önce kişilere üzülme, yani kendilerini ifade hakkı tanımak gerekir.
  • Randevu Al