Deprem Travma Psikolojisi

Erotik romana suçlama

Çok satanlar listesinde uzun süre üst sıralarda kalan erotik kitap "Grinin elli tonu" ilginç bir suçlamayla karşı karşıya kaldı.

Erotik romana suçlama

Çok satanlar listesinde uzun süre üst sıralarda kalan erotik kitap "Grinin elli tonu" ilginç bir suçlamayla karşı karşıya kaldı.

kitapsorusturmaDaha önce fantazi amaçlı kelepçe kullanımında artışa neden olduğu yönünde suçlanan kitap şimdi de cinsel hastalıkların artmasına neden olduğu yönünde suçlandı. İngiliz Tıp Derneği'nden Dr. Charlotte Jones, kitabın daha yaşlı insanları seks konusunda daha cüretkar ve tedbirsiz olmaya yönelttiğini ve bunun da insanların seks yaparken "korunmalarının" önüne geçtiğini söyledi.

45 YAŞ ÜSTÜNDE CİNSEL HASTALIKLAR ARTTI

2011 yılında satışa çıkan ve 100 milyon kopyadan daha fazla satılan kitabın ardından özellikle 45 yaş üstü insanlarda cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlarda artış olduğu tespit edildi. Dr. Jones, kitaptaki asıl karakterin 20'li yaşlarında olsa da, gençlere göre daha tedbirli olan 45 yaş üstü orta yaşlı insanları da seks konusunda düşüncesiz davranmaya ittiğini belirtti. A.A
Paylaş:İlginizi Çekebilcek Diğer Yazılar
  • Bireysel kimliğin yitirilmesine yol açan zihinsel ve fiziksel bir sorun: Tükenmişlik Sendromu.
  • Belirsizliği çözmeye çalışmak öfke ve tahammülsüzlüğü arttırır. Belirsizliklerle yaşamayı öğrenelim ve onları kucaklayalım.
  • Ruh sağlığı sorunlarına sosyal işlevsellik programı ile destek.
  • Ergenlerden kırk yaşında insan olgunluğunu bekleyemeyiz. Korumacı ailelerin çocukları “Peter Pan Sendromu” yaşayabiliyor.
  • Üsküdar Üniversitesi NPİSTANBUL Hastanesi, Sema meditasyonu sırasında semazenlerin işlevsel beyin aktivitesindeki değişiklikleri araştırdı.
  • Randevu Al